Tag: godinën

Qeveria vendos tabelën me emrin e ri të shtetit

01/04/2019

Alsat 2019-04-01T20:14:34+02:00 Qeveria në prag të vizitës së kryeministrit grek Aleksis Cipras në vend, në godinën e Qeverisë ka vendosur pllakën me emrin e ri ... Read More

Përfshihet nga flakët konvikti i nxënësve në Kukës (Video)

28/01/2019

Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në godinën e konviktit për nxënësit e Gjimnazeve të cilët vijnë nga zona të thella në Kukës. Sipas ... Read More

Mickovski: Do të protestojmë çdo ditë për dështimet e qeverisë

05/12/2018

5 Dhjetor 2018 / 19:40 Ndërsa në godinën e Qeverisë zhvillohet debati mbi ndryshimet kushtetuese, përpara saj opozita proteston kundër ndryshimit të emrit. Protesta udhëhiqet ... Read More

Qeveria do të mbetet pa pastrim dhe pa sigurim

15/08/2018

15 August 2018 / 16:16 Nga 1 shtatori nuk do të ketë kush ta pastrojë godinën e Qeverisë. Ndërsa do të mbetet edhe pa sigurim ... Read More

Zjarri në Ministrinë e Drejtësisë, shkaqet mbeten enigmë

11/04/2018

11 April 2018 / 14:02 Një ditë pas shpërthimit të zjarrit në godinën e Ministrisë së Drejtësisë, ende nuk dihen shkaqet e flakëve në katin ... Read More