Tag: goditur

Rrufeja godet burrin, pamjet që tregojnë momentin e frikshëm – edhe në xhirim të ngadalësuar

21/08/2019

Disa pamje të kamerave të sigurisë tregojnë momentin kur një burrë ishte goditur nga rrufeja, ndërsa po ecte jashtë një ndërtese, gjatë një stuhie. Sipas ... Read More

Microsoft paralajmëron 800 milionë përdoruesit e Windows 10

01/07/2019

Problemet e Windows 10-ës nuk kanë të mbaruar. Platforma është goditur nga probleme të shumta në javët e fundit dhe partnerët e Microsoft e kanë ... Read More

Sulmon me thikë viktimën, arrestohet

24/05/2019

Një person është arrestuar në Pejë, pasi i njëjti ka goditur me thikë viktimën mashkull K/Shqiptar të cilit i ka shkaktuar lëndime të rënda trupore. ... Read More

Spalletti shpërthen ndaj gazetave italiane: E keni tepruar

14/05/2019

9:15 | 14 Maj 2019 09:15 | 14 Maj 2019 Kryetrajneri i Interit, Luciano Spalletti ka goditur rëndë gazetat italiane për raportimet se Antonio Conte ... Read More

Policia: Vdes 70-vjeçari që u godit sonte nga vetura në Pejë

11/05/2019

Policia e Kosovës ka njoftuar se ndërruar jetë këmbësori u goditur nga një veturë sonte rreth orës 20:45, në rrugën ‘Eliot Engell’ në Pejë. Në ... Read More

Vetura godet këmbësorin në Pejë (Foto)

11/05/2019

Një këmbësor është goditur nga një veturë sonte në Pejë. Ngjarja ka ndodhur pas orës 21:00 në pjesën e qytetit te Çarshia e Gjatë, kur ... Read More

Plumbi qorr ia godet murin e shtëpisë

02/05/2019

Në fshatin Novosellë të Vitisë, një person ka raportuar se një plumb qorr ka goditur murin e shtëpisë së tij. “Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar ... Read More

Godet këmbësorin me veturë në Lipjan, arrestohet një person

01/05/2019

Një person është arrestuar pasi me veturë nga pa kujdesia ka goditur një këmbësor. Ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 22:19, në Lipjan. Sipas ... Read More

Konfiskohen afër 50 kg kanbis në Vlorë

28/04/2019

Policia në Vlorë ka finalizuar operacioni policor “Prita”, ku ka goditur një tjetër tentativë në fushën e kultivimit dhe tregtimit të lëndëve narkotike, ku në ... Read More

Aksident i rëndë në Zvicër, vdes një shtetas 24-vjeçar nga Maqedonia e Veriut

04/04/2019

S A 2019-04-04T07:48:09+02:00 Aksidenti në autostradën zvicerane A1 në Oberbüren SG, ka shkaktuar një viktimë. Një veturë ka goditur dy persona në korsinë e emergjencës. ... Read More

Kamioneta godet këmbësorin në fshatin Bardhosh

03/04/2019

Një aksident ka ndodhur në Bardhosh ku një kamionetë ka goditur një këmbësor, të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore. Zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha, ... Read More

Një femër goditet nga një veturë

02/04/2019

Në rrugën “Fan Noli” në Mitrovicë një femër është goditur nga një veturë. “Raportohet se viktima femër K/Shqiptare gjersa ka qenë duke lëvizur ne skaj ... Read More