Tag: golashënuesit

Golashënuesit më të mirë në Evropë – Messi i pari, ndiqet nga Mbappe

04/03/2019

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi është golashënuesit më i mirë deri më tani në Evropë në sezonin 2018/19. Sezoni aktual është duke na sjell edhe ... Read More

Inter me ofertë të re drejt Icardit

20/02/2019

Interi do t’i ofroj Maurer Icardit, -ish-kapitenit dhe golashënuesit më të mirë, një kontratë të re të vlefshme deri në vitin 2024. Sipas të përditshmes ... Read More