Tag: grabitje

​Policia arreston një të dyshuar për grabitje dhe lëndim trupor

14/05/2019

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar, i cili dyshohet si pjesëmarrës në një grabitje të armatosur dhe lëndim të rëndë trupor të viktimës, ... Read More

Grabitje me armë në Gjilan

05/05/2019

Një grabitje e armatosur ka ndodhur në një pompë të derivateve në Gjilan. Rastin e ka raportuar një person, i cili ka thënë se derisa ... Read More

Profili i Admir Murataj, hundë boksieri, mjekër me vrimë por ja si ndryshoi ai (Foto)

16/04/2019

Profili i Admir Murataj, 47-vjeçarit të akuzuar për disa grabitje, më e fundit ajo e 9 prillit në aeroportin e Rinasit që i mori dhe ... Read More

Grabitet një furrë në Shkup

15/04/2019

Alsat 2019-04-15T16:43:41+02:00 Dy persona mëngjesin e sotëm kanë kryer grabitje në një furrë në Shkup. Gjatë grabitjes njëri ka tërhequr vëmendjen e shitësit, ndërsa tjetri ... Read More

Ia grabisin 600 euro nën kërcënimin e armës

15/04/2019

Një grabitje e armatosur ka ndodhur mbrëmë në Ferizaj.  “Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se përderisa ishte duke punuar në një pompë derivatesh tre të ... Read More

Grabitje e armatosur në filialin e bankës Tutunska në Butel

15/04/2019

Alsat 2019-04-15T11:34:17+02:00 Një filial i bankës Tutunska në Butel, ka rënë pre e grabitje të armatosur paraditen e sotme. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forca ... Read More

Grabitje e armatosur në parkingun e një qendre tregtare Fushë Kosovë

17/03/2019

Një grabitje e armatosur ka ndodhur sot, në parkingun qendrës tregtare ETC në zonën industriale Prishtinë – Fushë Kosovë. Rastin e ka konfirmuar Zëdhënësi i ... Read More

Grabitje e armatosur në një institucion mikrofinanciar në Drenas, arrestohet një person

14/03/2019

Rreth orës 16 : 30, në Drenas saktësisht në një institucion mikrofinanciar ka ndodhur një grabitje e armatosur. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar Zëdhënësja ... Read More

Edhe një grabitje e armatosur në një bankë në Prishtinë

09/02/2019

Një grabitje tjetër e armatosur ka ndodhur sot në rrugën “Bill Clinton”, në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin ... Read More

Grabitet filiali i një banke në Çagllavicë, policia vihet në kërkim të dyshuarve

05/02/2019

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se sot rreth orës 15:00 ka ndodhur një grabitje të armatosur në filialin e një banke që gjendet ... Read More

Grabitje me armë në një lokal në Prishtinë

03/02/2019

Një grabitje e armatosur ka ndodhur në rrugën ‘Bill Klinton’, në Prishtinë. Sipas Policisë, në një lokal një person i panjohur me maskë, nën kërcënimin ... Read More

Grabitje e armatosur te ‘Santea’ në Prishtinë, Policia arreston disa persona

02/02/2019

Një grabitje e armatosur ka ndodhur sot në mesante, në lagjen Dardania në Prishtrinë, konkretisht te Santea. Telegrafi mëson se cak i grabitjes ka qenë ... Read More