Tag: Gresa

Gresa Pallaska apo Teuta Krasniqi? Ja kë zgjedh Fiona Gllavica

27/04/2019

Fiona Gllavica dha një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh mes Gresa Pallaskës dhe Teuta Krasniqit. Fiona Gllavica ishte e ftuar së fundi ... Read More

“Njerëzit e ligë do t’i luftojë deri në frymën e fundit”, ja çfarë i ndodhi Gresa Pallaskës

24/04/2019

“Njerëzit e ligë do t’i luftojë deri në frymën e fundit”, ja çfarë i ndodhi Gresa Pallaskës Gresa Pallaska u përball me diçka jo fort ... Read More

Gresa vihet në siklet para nënës, sa kohë e fshehu lidhjen nga familja?

22/04/2019

Gresa Behluli flet për fillimet e para të lidhjes me tashmë burrin, Lulëzimin. Këngëtaret, Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli ishin të ftuar në emisionin NIN ... Read More

Gresa dhe Besiana shkëlqejnë në setin e ri fotografik

18/04/2019

Gresa Behluli gjatë kësaj kohe ka qenë tejet e komentuar në shtypin rozë. Këngëtarja shqiptare, Gresa Behluli u përfol për shkak të martesës e cila ... Read More

Gresa Behluli zbulon edhe një detaj interesant nga dasma

10/04/2019

Javën e kaluar, Gresa Behluli i dha fund beqarisë duke u martuar me Lulzim Ibrahimin. Këngëtarja e njohur shqiptare, Gresa Behluli të shtunën e kaluar ... Read More

Gresa tregon se ku planifikon të udhëtojë për muajin e mjaltit

06/04/2019

Ka pak ditë që është martuar, por dasma e Gresa Behlulit vazhdon të komentohet ende në shtypin rozë. Gresa Behluli ka dhënë intervistën e parë ... Read More

Gresa Behluli flet pas martesës, a është shtatzënë?

06/04/2019

Është njëra ndër këngëtaret me të pëlqyera në vendin tonë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Gresa Behluli gjatë kësaj kohe ka qenë njëra prej fytyrave më ... Read More

E pyesin pse nuk e shfaq burrin në imazhet e dasmës, reagon Gresa Behluli

06/04/2019

Martesa e këngëtares, Gresa Behluli bëri bujë të madhe në mediat rozë. E gjatë kësaj kohe nuk kanë munguar imazhe e video të ndryshme nga ... Read More

Sa i kushtoi dasma Gresa Behlulit? Përgjigjet këngëtarja

06/04/2019

Gresa Behluli intervistën e parë pas martesës, e dha për emisionin “Mirage”. Në intervistën e parë që dha pas dasmës së bujshme, këngëtarja tregoi edhe ... Read More

Gresa Behluli flet për herë të parë pas martesës, a është shtatzënë?

05/04/2019

Gresa Behluli në intervistën e parë pas martesës, të cilën e dha për "Mirage", ka treguar detaje që nuk i kemi parë nga dasma. Gresa ... Read More

Gresa publikon në Instagram veshjet që nuk arriti t’i tregoi në kanagjeq

03/04/2019

Gresa Behluli ka treguar se nuk ka arritur t'i vesh të gjitha fustanet në kanagjeq andaj i ka treguar në Instagram. Këngëtarja Gresa Behluli i ... Read More

Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli publikojnë këngën e re “Nana përcjell vajzën”

02/04/2019

Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli publikojnë këngën e re “Nana përcjell vajzën” Shkurte Fejza dhe vajza e saj, Gresa Behluli kanë publikuar projektin e ri ... Read More