Tag: Griezmann

Zëvendësuesi ideal për Griezmann?  Simeone ka një përgjigje interesante

17/05/2019

18:30 | 05/17/2019 Ylli francez, Antoine Griezmann, më herët gjatë kësaj jave ka dhënë lajmin e hidhur për Atletico Madrid se do të largohet në ... Read More

Griezmann dhe Simeone u ‘tradhtuan’ nga lotët derisa Godin njoftonte largimin

07/05/2019

16:58 | 7 Maj 2019 16:58 | 7 Maj 2019 Antoine Griezmann dhe trajneri Diego Simeone, nuk kanë mundur t’u përmbahen lotëve derisa Diego Godin ... Read More

Griezmann nuk i pëlqen të cilësohet si lojtari ‘i vetëm’ i Atletico, ja si i reagon gazetarit

13/04/2019

Griezmann nuk i pëlqen të cilësohet si lojtari ‘i vetëm’ i Atletico, ja si i reagon gazetarit Atletico Madrid ka shënuar fitore në përballjen kundër ... Read More

‘Griezmann bëri lojëra me Barcën, tifozët nuk e duan më’

13/04/2019

Transferimi i Antoine Griezmann tek skuadra e Barcelonës është akoma një pikëpyetje. Verën e kaluar ishte përfolur për një transferim të mundshëm të francezit në ... Read More

“Interi do ta blejë Griezmannin”

28/03/2019

Forlan mendon se nëse Icardi shitet, Griezmann mund të përfundojë te Interi.Ish-sulmuesi i Interit, Diego Forlan, ka bërë të ditur se drejtuesit e klubit italian ... Read More

Griezmann: E dua Atleticon, bashkëlojtarët e mi dhe Simeonen

21/03/2019

Antoine Griezmann e ka shprehur dashurinë e tij për Atletico Madridin, bashkëlojtarët e tij dhe trajnerin Diego Simeone, në një dokumentar për karrierën e tij ... Read More

Motra e Griezmannit reagon ndaj lajmeve se vëllai i saj do të largohet nga Atletico

21/03/2019

Maud, motra dhe përfaqësuesja e Antoine Griezmann, ka reaguar ashpër ndaj thashethemeve se vëllai i saj do të largohet nga Atletico Madridi gjatë verës, duke ... Read More

Griezmann është prioritet i PSG-së në rast të shitjes së Neymar ose Mbappe

19/03/2019

Antoine Griezmann ka qenë vazhdimisht shënjestër e klubeve të pasura evropiane, ndërsa nuk ka dyshim se në afatin e ardhshëm kalimtar do të nisen ofertat ... Read More

Griezmann: Juve ishte superior në çdo aspekt

12/03/2019

Antoine Griezmann ka pranuar se Juentusi ishte superior ndaj Atletico Madridit në çdo aspekt, në ndeshjen kthyese të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. ... Read More

Ronaldo dhe Griezmann nuk marrin pjesë në ceremoninë e Topit të Artë?

01/12/2018

Cristiano Ronaldo dhe Antoine Griezmann besohet se nuk do të marrin pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimit të Topit të Artë. Sipas Sky Sport ... Read More

Griezmann beson se Zidane do të ishte trajneri më i mirë i mundshëm i Francës

20/11/2018

Antoine Griezmann beson se Zinedine Zidane do të ishte trajneri ideal i Përfaqësueses së Francës. Sulmuesi i Atletico Madridit, është i mahnitur nga puna e ... Read More

Griezmann ua mbyll dyert skuadrave të interesuara: Jam i lumtur te Atletico Madridi  

06/11/2018

Antoine Griezmann ka këmbëngulur se është i lumtur te skuadra spanjolle Atletico Madrid. Sulmuesi francez është përfolur shumë për një largim nga Wanda Metropolitano në ... Read More