Tag: grumbulluar

Milan e nis me fitore para tifozëve, mposht Brescian minimalisht

31/08/2019

19:53 | 08/31/2019 Skuadra e Milan ka shënuar fitoren e parë në edicionin e ri të Serie A, duke grumbulluar kështu pikët e para. Para ... Read More

Ftohen lojtarët pa minuta në këmbë, ndërsa injorohet Lenjani – Panuccin si duket nuk e kanë bindur tre golat dhe shtatë asistimet e Ermirit

15/03/2019

Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për dy ndeshjet e radhës. Shqipëria do të përballet me Turqinë ... Read More

Kareem Abdul Jabbar mblodhi tre milionë dollarë pasi shiti unazat e kampionit dhe trofetë tjerë të fituar në NBA

04/03/2019

Legjenda e NBA-s, Kareem Abdul Jabbar ka grumbulluar rreth rreth tre milionë dollarë për qëllime humanitare duke shitur 234 memoare. Jabar do të përdorë paratë ... Read More

Protestuesit gurmbullohen para selisë së PD-së, shpalosen pankartat e protestës (Foto)

16/02/2019

Një pjesë e madhe e militantëve të Partisë Demokratike, janë grumbulluar pranë selisë blu, në pritje për të nisur marshimmin drejt kryeministrisë. Në seli ndodhet ... Read More

Mblidhen mbi 150.000 euro për kërkimin privat të Emiliano Sala

26/01/2019

Më shumë se 150.000 euro janë grumbulluar për nisjen e një kërkim privat për futbollistin e zhdukur, Emiliano Sala. Autoritetet e kanë ndërprerë të enjten ... Read More

Borën e grumbulluar para hyrjes, e shkriu nëpërmjet pajisjes që hedhë flakë (Video)

23/01/2019

Pronari i një shtëpie në Shtetet e Bashkuara, e ka shkrirë borën e grumbulluar para hyrjes, nëpërmjet një pajisjes që hedhë flakë. Shishen me materien ... Read More

Prishtina fillon përgatitjet me synim që ta mbajë pozitën e parë në Superligë

07/01/2019

Lideri i Superligës, FC Prishtina, i ka filluar përgatitjet për stinorin pranveror. Skuadra është grumbulluar në stadiumin e 2 Korrikut, ndërsa filloi me seancë stërvitore në ... Read More

Dita e pestë e protestave para Kuvendit (video)

18/06/2018

18 June 2018 / 20:36 Një grup qytetarësh edhe sot janë grumbulluar para Kuvendit të Republikës së Maqedonisë. Për dallim nga dita e djeshme, tani ... Read More