Tag: Guardiolas

Ish lojtari i Man City tregon çfarë mund ta ndal skuadrën e Guardiolas në garën për titull

26/04/2019

Ish lojtari i Man City tregon çfarë mund ta ndal skuadrën e Guardiolas në garën për titull Qendër mbrojtësi i pensionuar i cili ishte paraqitur ... Read More

Kjo është deklarata e Guardiolas për ndeshjen që mund ta vendos sezonin në Premierligë

23/04/2019

Kjo është deklarata e Guardiolas për ndeshjen që mund ta vendos sezonin në Premierligë Të mërkurën në mbrëmje Anglia dhe gjithë Evropa do i kenë ... Read More

Man City përmbysë gjithçka

17/04/2019

Manchester City ka shënuar edhe golin e katërt kundër Tottenham Hotspur. Skuadra e Pep Guardiolas po avancon 4:2 në Etihad Stadium përballë skuadrës së Tottenhamit ... Read More

Natë e magjishme futbolli: Shënohet edhe goli i pestë në Etihad

17/04/2019

Është shënuar edhe goli i pestë në ndeshjen mes Manchester Cityt dhe Tottenham. Vendasit e Guardiolas kanë arritur të rikthehen në lojë, duke shënuar për ... Read More

Danilo tregon krahasimin mes Guardiolas dhe Zidanes, por edhe mes Ligës Premier dhe La Ligas

19/02/2019

Ka shumë lojtarë që kanë luajtur nën drejtimin e Pep Guardiolas dhe Zinedine Zidanes, njëri nga ta është Danilo i Manchester Cityt. Ish- lojtari i ... Read More