Tag: Hadergjonaj

E akuzoi për ndërhyrje në gjoks, Anxhelina i mbyll gojën ndjekësit  

23/04/2020

Anxhelina Hadërgjonaj është një ndër këngëtaret më të komentuara në mediat rozë. Gjatë kësaj periudhe, Anxhelina nuk ka lënë pas edhe pozat provokuese dhe së ... Read More

Anxhelina Hadërgjonaj braktis SHBA, ja arsyeja përse u kthye në Shqipëri

21/04/2020

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj prej kohësh ka jetuar në Shtet e Bashkuara të Amerikës, Los Angeles. Mirëpo së fundmi për shkak të situatës së krjuar nga ... Read More

“E mirë, po jo engjëll”, Anxhela Hadërgjonaj ngre temperaturat me imazhe provokuese

13/03/2020

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Anxhelina Hadërgjonaj, është shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe ... Read More

Luks i shfrenuar dhe poza seksi, Beatrixi dhe Anxhelina çmendin meshkujt grekë

18/02/2020

Dy kushërirat, Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj prej ditësh ndodhen në Greqi, ku po shijojnë disa ditë pushimesh. Mes vendeve piktoreske dhe jetës së natës, ... Read More

Albërije Hadërgjonaj me forma të përkryera trupore, kështu duket në bikini

05/01/2020

19:03 | 5 Janar 2020 19:03 | 5 Janar 2020 Albërije Hadërgjonaj ka publikuar foto në bikini. Ani pse nënë dhe në moshë, këngëtarja Albërije ... Read More

Albërije Hadërgjonaj pranë fotos me nënën: Faleminderit për çdo gjë që bën për ne

12/05/2019

10:11 | 12 Maj 2019 10:11 | 12 Maj 2019 Albërije Hadërgjonaj e ka publikuar një foto me nënën e saj. Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj e ... Read More

FFK: Hadërgjonaj i gatshëm për ndeshjet e qershorit

09/05/2019

18:09 | 9 Maj 2019 18:09 | 9 Maj 2019 Federata përmes një njoftimi ka bërë të ditur se Florent Hadërgjonaj është në dispozicion të ... Read More

Kjo është data kur Hadërgjonaj mund ta shijojë atmosferën e zjarrtë në ‘Fadil Vokrri’

09/05/2019

17:38 | 05/09/2019 Florent Hadërgjonaj është prurja më e re e Përfaqësueses së Kosovës. Lojtari përmes një njoftimi në Facebook, ka bërë të ditur se ... Read More

ZYRTARE: Hadergjonaj merr pasaportën, do të luajë për Kosovën

09/05/2019

15:11 | 9 Maj 2019 15:11 | 9 Maj 2019 Florent Hadergjonaj ka konfirmuar se do të luajë për Përfaqësuesen e Kosovës. Florent Hadergjonaj ka ... Read More

Anxhelina si gjithmonë provokuese, zhvishet përsëri

03/05/2019

Anxhelina Hadërgjonaj është mjaft aktive në rrjetet sociale. Anxhelina së fundmi në rrjetin social Instagram ka publikuar një fotografi ku duket shumë tërheqëse, shkruan lajmi.net. ... Read More

Albërije Hadërgjonaj sqaron ‘zënkën’ mes Anxhelinës dhe Beatrixit

28/04/2019

Albërije Hadërgjonaj ka folur lidhur me 'zënkën' e vajzës së saj me vajzën e motrës. Muaj më parë pati një bujë të madhe në rrjetet ... Read More

Albërije Hadërgjonaj flet lidhur me paragjykimet që ka dëgjuar për vete

28/04/2019

Albërije Hadërgjonaj e ka dëshmuar edhe njëherë se është e hapur para publikut. Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj gjatë një intervsite të fundit në “E diel” ka ... Read More