Tag: Hakan

Calhanoglu: Milani nuk është larg prej Juves

15/03/2019

Hakan Calhanoglu pohon se Milani nuk është larg prej Juventusit. Pesë fitore rresht kanë katapultuar Milanin në vendin e tretë dhe në pozitë reale për ... Read More

Milani e mendon shitjen e Calhanoglut te RB Leipzing si mënyrë për të siguruar fonde për Piatekun

15/01/2019

Milani është duke e konsideruar shitjen e Hakan Calhanoglu te RB Leipzig për 22 milionë euro. Ideja e klubit italian është që pastaj këto para ... Read More

Calhanoglu mohon largimin nga Milani

09/01/2019

Në ditët e fundi emri i Hakan Calhanoglu është lakuar shumë për një largim të mundshëm nga Milani. Flitej për një rikthim në Bundesliga, por ... Read More