Tag: Halimi

Besart Halimi krenar me fitoren sjell foto me futbollistin e Kosovës

11/06/2019

9:18 | 11 Qershor 2019 09:18 | 11 Qershor 2019 Besart Halimi ka ndarë një fotografi me qendërmbrojtësin Amir Rrahmanin. Dje djemtë e Kosovës bën ... Read More

Kështu e uron Besart Halimi vajzën e tij për ditëlindje

26/05/2019

13:21 | 05/26/2019 Vajza e Besart Halimit sot feston ditëlindjen. Vajza e këngëtarit Besart Halimi sot feston ditëlindjen e saj dhe me këtë rast ai ... Read More

Halimi: Kosova ka nevojë për një Qeveri të re

20/05/2019

Analisti politik, Fisnik Halimi ka thënë se shoqëria kosovare njeh shumë pak raste kur gabimeve si rasti i deputetes Flora Brovina iu janë dhënë përgjigje ... Read More

Në këtë veshje, Linda Halimi shfaq linjat perfekte pas lindjes

02/05/2019

Linda Halimi përmes një videoje në Instagram ka treguar linjat që i ka rikthyer menjëherë pas lindjes. Linda Halimi ka ndarë me ndjekësit një video ... Read More

Halimi: Amerika dhe Rusia pajtohen që Kosova e Serbia të shkëmbejnë territore dhe të njohin njëra-tjetrën (Video)

01/05/2019

Analisti Fisnik Halimi ka thënë se njëri prej dy liderëve që ishte nikoqir i Samitit të Berlinit e mbajnë të gjallë çështjen e shkëmbimit të ... Read More

Linda Halimi shfaqet provokative

01/05/2019

Linda Halimi ka provokuar në Instagram. Këngëtarja Linda Halimi, është shfaqur provokative në disa fotografi të fundit të publikuara në llogarinë e saj në Instagram, ... Read More

Linda Halimi filmon trupin nga afër, shikojeni si duket pak kohë pas lindjes

27/04/2019

Linda Halimi ka befasuar me format trupore pak kohë pas lindjes së vajzës. Linda Halimi po shijon muajt e parë të të bërit nënë për ... Read More

Ndjekësja i shkruan koment fyes, Linda Halimi e bën të ‘pendohet’

23/04/2019

Linda Halimi ka reaguar ashpër ndaj komentueses që e ka fyer në rrjete sociale. Linda Halimi së fundi ka publikua një imazh të vajzës në ... Read More

Linda Halimi bën publike foton e radhës të vajzës së saj

22/04/2019

Linda Halimi e ka publikuar një foto të re të vajzës. Këngëtarja shqiptare që jeton dhe vepron ne SHBA, Linda Halimi, nuk po e mbulon ... Read More

Linda Halimi më në fund publikon foton e plotë të vajzës

21/04/2019

Linda Halimi e ka zbuluar fytyrën e vajzës së saj. Këngëtarja Linda Halimi ditë më parë e ka sjellur në jetë fëmijën e saj të ... Read More

1 muaj pas lindjes, Linda Halimi në studio me vajzën për këngën e re

19/04/2019

Kanë kaluar një muaj që kur këngëtarja, Linda Halimi u bë nënë për herë të parë. Këngëtarja shqiptare e cila jeton prej vitesh në Amerikë, ... Read More

Brenda shtëpisë super-luksoze të Linda Halimit

17/04/2019

Linda Halimi javë më parë bëri të ditur se u bë nënë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, reperi Big D pas lindjes së vajzës zbuluan ... Read More