Tag: hapi

“I merr rolet në teatër prej burrit”, bashkëshortja e Hervin Çulit i përgjigjet Olta Gixharit

09/01/2020

E ftuar në emisionin “Siluetë´´, Olta Gixhari hapi me deklaratën e saj. Ajo shprehu të gjitha pakënaqësitë që ka për mënyrën se si drejtori Hervin ... Read More

Rruazat e bardha të gjakut zbulojnë çdo gjë menjëherë: Kur ju tregojnë infeksione të zakonshme dhe kur kancer e sulm në zemër!

30/12/2019

Hapi i parë në përcaktimin e gjendjes së përgjithshme të organizmit ose zbulimit të sëmundjeve është analiza e gjakut, ndërsa një ndër indikatorët kryesorë të ... Read More

E mposhti luften me kancerin dhe mësoi se kishte fituar milionat në lotari!

13/11/2019

Lynne Price, 55 vjeçe hapi letrën me rezultatet e analizave, ndërkohë që pak minuta më vonë hyri bashkëshorti David dhe i tha se kanë fituar ... Read More

Kim kthehet në kohë, poston këtë foto me partnerin

21/04/2019

Kim Kardashian është bërë nostalgjike, ajo hapi arkivat dhe solli një foto të vjetër. Kim Kardashian ka ndarë me 135 milionë ndjekësit e saj një ... Read More

Kemaili dhe nusja e tij pranojnë dhuratën e parë për bebin e tyre

25/03/2019

Ata janë çifti më i përfolur aktualisht në Turqi.Shtatzënia e Fahriyes, sigurisht është komentuar hap pas hapi nga mediat e huaja dhe ka tërhequr shumë ... Read More

Fond i veçantë për aksidentin e 13 shkurtit

18/03/2019

18 Mars 2019 / 11:07 Komuna e Gostivarit hapi llogari të veçantë donacioni për ndihmë të familjarëve të viktimave dhe të të lënduarve në aksidentin ... Read More

Natalie Portman kërkoi ndalimin e një personi që pretendon të jetë i lidhur telepatikisht me aktoren

22/02/2019

Natalie Portman ka raportuar në polici një person që po e ndiqte hap pas hapi kudo që shkonte. Madje, mashkulli misterioz u shfaq para shtëpisë ... Read More

Si t’i pastroni mushkëritë kur ta lini duhanin

06/02/2019

Lënia e duhanit është hapi i parë drejt shëndetit më të mirë, mirëpo është fakt që pirja shumëvjeçare e duhanit lë pasoja. Hulumtimi ka treguar ... Read More

Maqedonia, anëtarja e 30-të e NATO-s

06/02/2019

6 Shkurt 2019 / 14:43 NATO i hapi rrugën Maqedonisë për anëtarësim të plotë. 29 vendet anëtare të Aleancës veri-atlantike, nënshkruan Protokollin Qasës në ceremoninë ... Read More

Maksuti e hapi kursin e orientimit për politikën e përbashkët evropiane të sigurisë dhe mbrojtjes

01/10/2018

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Bekim Maksuti sot në Shkup e hapi kursin e orientimit për Politikën e Përbashkët Evropiane të Sigurisë dhe Mbrojtjes, si pjesë e ... Read More

OSBE/ODIHR, 270 vëzhgues për referendumin

27/08/2018

27 August 2018 / 18:18 OSBE ODIHR sot zyrtarisht hapi Misionin për Vëzhgimin e referendumit të 30 shtatorit. Shefi i misionit të ODIHR, Jan Petersen ... Read More