Tag: haptas

DJ me famë botërore bën shqiponjën pranë reperit shqiptar

25/04/2019

Artistët shqiptarë që kanë arritur famë në botë, nuk hezitojnë asnjëherë të tregojnë haptas prejardhjen e tyre. Reperi Gashi përmes një postimi në Instagram, u ... Read More

Sam Smith rrëfen për problemet e vazhdueshme me peshën

18/03/2019

Muzikanti i popullarizuar, Sam Smith, ka folu haptas për dukjen e tij në një intervistë për I Weigh Interviews, me ç’rast ka pranuar se në ... Read More

Rrëfehet Justin Bieber: Po kaloj një periudhë të vështirë, ndihem i humbur

11/03/2019

Justin Bieber ka folur haptas me fansat e tij në Instagram duke u thënë se po kalon një periudhë të vështirë jetësore, por shpreson se ... Read More

Shakira flet për fëmijët: Dikur isha shef i vetvetes, tash i kam dy

05/02/2019

Këngëtarja kolumbiane, Shakira, është një prej personaliteteve të njohura që flet haptas lidhur me amësinë. Ajo dhe Gerard Pique janë prindër të dy djemve, Milan ... Read More

Solskjaer: Nuk dua të largohem nga Unitedi

03/01/2019

Ole Gunnar Solskjaer ka shprehur haptas dëshirën e tij për të qëndruar gjatë si trajner i Manchester Unitedit. Legjenda norvegjeze erdhi si trajner i përkohshëm ... Read More

Në gjykatë u publikua videoja e “mitmarrjes”

30/04/2018

30 April 2018 / 15:42 Video materiali për rastin “Mitmarrja” nuk u publikua haptas. Pa gazetarë, në gjykatë incizimin e ndoqën vetëm kryeministri Zoran Zaev, ... Read More