Tag: hapur

Në karantinë së bashku/ Romeo me fustan dhe Jonida me cigare në gojë, çifti ‘shpërthen’ rrjetin

14/05/2020

Jonida Maliqi dhe Romeo po e kalojnë së bashku karantinën. Çifti tashmë ka vendosur të dal hapur për publikun, ku dhe nuk i ka kursyer ... Read More

Balerini shqiptar e thotë hapur: Gjatë karantinës kam parë vetëm porno

20/04/2020

Balerini Graciano Tagani ka treguar hapur se si e kalon kohën në karantinë. I ftuar ditën e djeshme në rubrikën ‘Trotuar’ në ‘E Diell’, u ... Read More

Enca pa komplekse përpara publikut: Nuk pi cigare normale, pi nga ato të tjerat

04/04/2020

Enca, një personazh mjaft i hapur dhe plot humor ka qenë këtë të shtunë në një lidhje direkte në skype me autoren dhe moderatoren Dojna ... Read More

Horoskopi ditor, e diel 29 mars 2020

29/03/2020

DashiDo jeni mendje hapur gjate kësaj dite dhe do pranoni te provoni emocione te reja ne çift. Gjithçka pritet te shkoje me se miri. Edhe ... Read More

Bebe Rexha flet për çrregullimin bipolar: Doja të hidhesha nga makina dhe të më shtypnin

27/02/2020

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha ka folur hapur për përvojën e saj në lidhje me çrregullimn bipolar. Gjatë një interviste për “Self”, ajo u shpreh ... Read More

Elton Ilirjani tregon ngjarjen në 1991 në Tepelenë: I nisa një letër dashurie një mashkulli

20/02/2020

Biznesmeni i njohur tepelenas Elton Ilirjani, i cili është shfaqur hapur për orientimin e tij seksual, ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”. ... Read More

Top 25 lojtarët që mund të ndërrojnë skuadër në janar

01/01/2020

19:22 | 1 Janar 2020 19:22 | 1 Janar 2020 Në gjithë Evropën është hapur afati kalimtar i transferimeve. Afati kalimtar i janarit ofron mundësi ... Read More

Pesë këshilla për gjumë më të mirë

11/11/2019

Përgatiteni dhomën tuajMbani dhomën në ajër ta pastër duke hapur dritaret rregullisht. Po ashtu kur të përgatitni për gjumë, është mirë të keni një dhomën ... Read More

Hapet banka e parë në botë për ruajtjen e flokëve

25/10/2019

Është hapur banka e parë në botë për flokë në Manchester, me qëllim që ta bëjë “humbjen e flokëve si një gjë e të kaluarës”. ... Read More

Hoteli që ua ndalon hyrjen meshkujve, është vetëm për femrat që duan…

03/10/2019

Një hotel i ri ka hapur dyert për pushuesit në Majorca – por aty nuk lejohen meshkujt. Bëhet fjalë për Soma Dona në Porto Cristo, ... Read More

Hapet në Kaliforni muzeu dedikuar kanabisit

26/08/2019

Një muze dedikuar kanabisit, është hapur në Kaliforni. Muzeu është financuar nga një ueb-faqe i fokusuar tek përdoruesit e kanabisit, dhe i ka hapur dyert ... Read More

3 rregulla të arta për një jetë më të mirë seksuale

18/08/2019

Flisni më shumëNjë komunikim i hapur midis partnerëve është mënyra më e mirë për të i zgjidhur problemet por edhe nëse keni turp ose diçka ... Read More