Tag: Harroni

Përfitimet nga rrushi

13/07/2019

Por, shpesh herë ju merr kohë që të mendoni përbërësit e dietës tuaj. Megjithatë asnjëherë mos e harroni rrushin në këtë përbërje. Rrushi nuk do ... Read More

Era Istrefi incizon nga afër trupin e veshur shkurt 

17/04/2019

Do t'i harroni fotot nga klipi i saj me Norën kur ta shihni Erën duke incizuar nga afër trupin. Motrat Istrefi janë duke punuar me ... Read More

Nomofobia, apo frika nga mungesa e celularit është në rritje

11/02/2019

A jeni të shqetësuar kur harroni celularin tuaj në shtëpi? A e keni mendjen vetëm te bateria, kur ajo po mbaron? Atëherë nuk jeni të ... Read More

Kapsula lundruese brenda të cilës mund të akomodohen 12 persona (Foto/Video)

05/02/2019

Harroni jahtet luksoze, kapsula që ngjanë me mjetet fluturuese të përdoren në filma të Hollywood-it, është bërë atraksion për të kaluar momente të paharrueshme derisa ... Read More

Kënaquni me atë që keni

31/12/2018

Mos i harroni dhuratat për fëmijët tuaj, miqtë e dashur, që gjithherë janë pranë neurozave tuaja. Dhe, mos harroni t’i falënderoni prindërit tuaj! Mos mendoni ... Read More

Kafja si suplement para-ushtrimor: E rritë performancën dhe sasinë e yndyrës që e digjni

01/11/2018

Harroni shejkat e proteinave, një gotë kafe mund të jetë përgjigja e duhur për ta rritur potencialin ushtrimor. Kafja për një kohë të gjatë është ... Read More

Mos harroni, të dielën ndryshon ora

26/10/2018

Mos harroni. Të dielën akrepat e orës do të kthehen një orë pas. Më 28 nëntor, kur akrepat shënojnë orën tre, ato duhet kthyer pas ... Read More

Si t’i digjni 1,000 kalori për një orë pa pasur nevojë të shkoni në palestër

24/10/2018

Harroni anëtarësimet e shtrenjta në palestra dhe planet e komplikuara ushqimore – ju mund të digjni kalori kudo dhe në çdo kohë. Ka shumë ushtrime ... Read More

Meshkujt që ndihmojnë rreth punëve të shtëpisë kanë martesa më të lumtura

03/10/2018

Harroni çokollatat dhe vikendet romantike, sekreti martesës së lumtur fshihet në vullnetin që t'i përvilni mëngët dhe ndihmoni gruan tuaj me punët e shtëpisë. Hulumtimet ... Read More

Të ecësh këmbadoras: Sekreti më i ri për një trup spektakolar! (Video)

20/05/2018

Flakini tutje të gjitha pajisjet e palestrës dhe harroni çdo teknikë të mësuar deri tani, pasi ky trend i fitnesit, është gjithçka që duhet të ... Read More

Pacolli në Greqi bën thirrje për mos izolimin e Kosovës 

11/05/2018

“Mos e harroni Kosovën. Kosova është krijesë e Bashkimit Evropian dhe ne jemi pjesë natyrale e Evropës. Baballarët që udhëtonin me hekurudhë përgjatë Evropës 50 ... Read More

MSF, treshja e momentit në futbollin evropian

25/04/2018

Harroni MCN, BBC por edhe MSN, për një moment, pasi këtë edicion në Ligën e Kampionëve po shkëlqen treshja MSF e Liverpoolit, me Sadio Mane, ... Read More