Tag: Hashani

Ish-kryetarët e FFK-së dhe ish-trajnerët e Kosovës i dalin në përkrahje Agim Ademit

11/12/2019

Të pranishëm ishin ish-kryetarët Agim Bytyçi e Sabri Hashani, ish-përzgjedhësit, Ajet Shosholli, Bylbyl Sokoli, Edmond Rugova e Albert Bunjaki, si dhe ndihmësi i përzgjedhësit aktual, ... Read More

Miranda Hashani viziton Nexhmije Pagarushën, ka disa fjalë për të

01/05/2019

Miranda Hashani ka vizituar të madhen, Nexhmije Pagarusha si dhe publikoi disa imazhe nga kjo vizitë. Miranda Hashani ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale, ... Read More

Miranda Hashani feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

10/04/2019

Miranda Hashani sot feston ditëlindjen e saj. Këngëtarja Miranda Hashani, sot feston ditëlindjen e saj të 46-të, shkruan lajmi.net. Ajo, me rastin e kësaj date ... Read More