Tag: hashash

Itali, kapet hashash me vlerë 50 milionë euro në një varkë

18/05/2019

Një varkë me 5.4 ton hashash është kapur në Kanalin e Sicilisë. Droga raportohet se ka një vlerë rreth 50 milionë euro. Kontrolli i anijes ... Read More

Sekuestrohen 50 kilogramë hashash në Vlorë

14/09/2018

Policia e Vlorës ka sekuestruar 50 kg hashash në lagjen “Partizani” të këtij qyteti, pranë spitalit. Në një banesë 3-katëshe janë gjetur armë dhe drogë, ... Read More

Helikopterët e policisë zbulojnë 20 parcela me hashash

08/08/2018

Rreth 20 parcela me hashash janë evidentuar nga policia e Vlorës në fshatrat e zonës së lumit të Vlorës. Policia e qytetit bregdetar ka konstatuar ... Read More

Të burgosurit në Dubravë, i gjendet hashash në dhomë

07/06/2018

Policia e Kosovës njofton se në burgun e Dubravës një të burgosuri i është gjetur hashash në dhomën e tij. Sipas raportit, pas kontrollimit të ... Read More