Tag: hedhur

Përcaktohen gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë/ Teuta sfidon Kukësin, Tirana “peshkon” Bylisin

26/06/2020

Kupa e Shqipërisë do të finalizohet më 2 Gusht. Shorti i hedhur sot në ambiente e FSHF-së përcaktoi dhe dy çiftet e fazës gjysmëfinale të ... Read More

Barcelona vendos Antoine Griezmann në merkato dhe do ta shesë këtë verë

22/03/2020

Barcelona e ka hedhur në treg Antoine Griezmann dhe do të përpiqet ta shesë këtë verë. Vetëm disa muaj më parë, në fund të vitit, ... Read More

Mario Gotze i përgjigjet Arsenalit

12/06/2019

23:26 | 06/12/2019 Mario Gotze ka hedhur poshtë zërat që e lidhnin me një lëvizje në drejtim të Arsenalit këtë verë. Reprezentuesi gjerman edhe pse ... Read More

Napoli e refuzon ofertën e madhe të Realit për Koulibaly

25/05/2019

12:05 | 25 Maj 2019 12:05 | 25 Maj 2019 Napoli ka hedhur poshtë ofertat prej 90 milionë euro për mbrojtësin Kalidou Koulibaly nga Real ... Read More

Tiranë, protestuesit hedhin koktej molotovi drejt Kryeministrisë

11/05/2019

Protestuesit e opozitës shqiptare kanë hedhur koktej molotovi ndaj Kryeministrisë dhe Kuvendit. Menjëherë pasi u grumbulluan përpara objektit të Kryeministrisë, ata nisën ta godisnin me ... Read More

Pochettino hedh poshtë gjithçka: Nuk ka bisedime me Milan

29/04/2019

Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, ka hedhur poshtë zërat se ai po bisedon me Milanon. Një nga skuadrat më të mëdha italiane është në ... Read More

Pjaniç sinjalizon largimin nga Juventus?

29/04/2019

Miralem Pjaniç ka hedhur dyshime mbi të ardhmen e tij në Juventus. Miralem Pjaniç ka pranuar se mund të largohet nga Juventus, pas përfundimit të ... Read More

Guardiola zbulon të ardhmen e Mahrez

23/04/2019

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka hedhur poshtë pretendimet për largimin e Riyad Mahrez nga ‘Etihad Stadium’. Riyad Mahrez do të mbetet te Manchester ... Read More

Vijnë reagimet e para pas ‘zënkës’ Salah – Klopp

17/04/2019

Liverpool ka hedhur poshtë pretendimet e medieve në Spanjë se Mohamed Salah po kërkon largimin nga ‘Anfield Road’. Media e njohur spanjolle ‘AS’, gjatë ditës ... Read More

Reali për shkëmbimin e bujshëm: S’ka për të ndodhur kurrë!

16/04/2019

Real Madrid ka hedhur poshtë idenë e një shkëmbimi të mundshëm “kokë më kokë” midis Sadio Mane dhe Vinicius Junior. Kjo ide ka ardhur nga ... Read More

Kroos hedh poshtë zërat për largimin e tij nga Real Madrid

12/04/2019

Mesfushori gjerman, Toni Kroos, ka hedhur poshtë mundësinë se ai mund të largohet nga Real Madrid në fund të këtij edicioni. Shumë zëra kanë larguar ... Read More

Bombë afër shtëpisë së një afaristi në veri të Mitrovicës

12/04/2019

Një bombë është hedhur mbrëmë pas mesnate afër shtëpisë së afaristit Rade Dobriq në Zubin Potok, por përveç dëmeve materiale nuk ka njerëz të lënduar. ... Read More