Tag: hequr

Thaçi nuk merr pjesë në Samitin e BERZH-it, shkaku i marrëdhënieve me Bosnjën e Hercegovinën

07/05/2019

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, përfundimisht ka hequr dorë nga pjesëmarrja në samitin e thirrur në Sarajevë, në kuadër të takimit vjetor të ... Read More

Modelja e njohur me foto nudo, heq bikinit për të marrë rreze dielli

02/05/2019

Modelja e njohur i ka hequr bikinit për të marrë më mirë rrezet e diellit. Modelja e njohur amerikane, Amanda Lynn, i ka realizuar disa ... Read More

Bebe Rexha zhvishet para pasqyrës

25/04/2019

Bebe Rexha i ka hequr të gjitha në pjesën e sipërme. Këngëtarja, Bebe Rexha e ka realizuar një foto të re para pasqyrës në të ... Read More

Bayern Munich nuk heq dorë nga Hudson-Odoi

25/04/2019

Bayern Munich nuk ka hequr ende dorë nga Callum Hudson-Odoi. Bayern Munich është duke e kërkuar Callum Hudson-Odoin qysh nga vera e kaluar. Skuadra gjermane ... Read More

Rreziku për sulm në zemër trefishohet kur bëni ushtrime fizike të zemëruar

22/04/2019

Përpjekja për ta hequr zemërimin përmes ushtrimeve mund ta trefishojë rrezikun për sulm në zemër brenda një ore, tregojnë ekspertët. Zemërimi thuajse e dyfishon rrezikun ... Read More

Man Utd ia tregon Barcelonës çmimin e Rashfordit

21/04/2019

Barcelona ka hequr dorë nga transferimi i Marcus Rashford. Barcelona ishte vënë pas Marcus Rashford, por tani duket se ka hequr dorë. Manchester United i ... Read More

Barcelona dorëzohet për Rashford?

21/04/2019

Skuadra e Barcelonës duket se ka hequr dorë nga ylli i  Manchester United, Marcus Rashford. Katalanët janë në kërkim të një lojtari sulmues pas Luis ... Read More

Reali dëshiron transferimin e lojtarit më të shtrenjtë në histori të futbollit

20/04/2019

Reali dëshiron transferimin e lojtarit më të shtrenjtë në histori të futbollit Real Madrid nuk ka hequr dorë nga transferimi i Nemyar. Lojtari që mban ... Read More

Tifozja e Juventusit ‘pushton’ Instagramin e zhveshur

18/04/2019

Një tifoze e Juventusit ka hequr sytjenat dhe foton e ka publikuar pa turp në Instagram. Modelja dhe fashion-blogerja Valentina Fradergara ka “pushtuar” sërish rrjetet ... Read More

Man Utd heq dorë nga Wan – Bissaka, kthehet kah ylli i PSG

12/04/2019

Manchester United duket se ka hequr dorë nga mbrojtësi i Crystal Palace, Aaron Wan – Bissaka. ‘Djajtë e kuq’ duket se janë kthyer kah ylli ... Read More

Dimitrov: Marrëveshja e Prespës, hoqi pengesat me Greqinë dhe hapi rrugën drejt BE-së

26/03/2019

26 Mars 2019 / 11:06 Prespa ka hequr pengesën në marrëdhëniet tona me Greqinë, por njëkohësisht edhe ndërtoi urë drejt integrimeve të BE-së në vendin ... Read More

Hiqet lista e pritjes për regjistrimin e barnave në AKPPM

18/03/2019

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka njoftuar se pas një pune disamujore është hequr edhe lista e pritjes për regjistrimin e barnave në AKPPM, duke ... Read More