Tag: hera

Pasi të lexoni këtë, do të shkoni të lani jastëkët menjëherë

30/05/2020

Ok pra, është koha të tregoni disa sekrete të vockla: Kur ishte hera e fundit kur latë jastëkët? Jo këllëfët, jastëkët! Nëse i keni larë ... Read More

Ed Sheeran akuzohet për plagjiaturë

26/08/2019

23:10 | 08/26/2019 Nuk është kjo hera e parë që këngëtari akuzohet për diçka të tillë. Artisti i njohur britanik Ed Sheeran, 28 vjeç, akuzohet ... Read More

Fanellat e veçanta të Barcelonës për sezonin e ardhshëm

01/05/2019

Fanellat e Barcelonës për sezonin 2019/2020 do jenë tejet ndryshe nga hera e fundit. Siç e dimë, ngjyrat tradicionale të Barçës janë të kuqe dhe ... Read More

Publikohen për herë të parë foto nga fëmijëria e Meghan Markle

17/04/2019

Janë publikuar foto të vjetra të Meghan Markle. Është hera e parë që në media dhe jo vetëm po publikohen foto të dukeshës së Sussexit, ... Read More

A ju kujtohet hera e fundit kur Gjilani dhe Drita zhvilluan një ndeshje në Prishtinë?

04/04/2019

A ju kujtohet hera e fundit kur Gjilani dhe Drita zhvilluan një ndeshje në Prishtinë? Fundjava në Superligën e Kosovës sjellë derbin e madh mes ... Read More

Si dhe sa shpesh duhet ta lajmë kërthizën?!

31/03/2019

Një pyetje rrufe: Kur ka qenë hera e fundit që keni pastruar kërthizën tuaj?! Mos na thoni që nga dita që ju prenë kordonin që ... Read More

Dalin foto të reja, Kim Kardashian del krejtësisht e zhveshur

29/03/2019

Nuk është hera e parë kur Kim Kardashian provokon ndjekësit para pasqyrës.Super modelja, Kim Kardashian tashmë njihet për paraqitjet e saja mjaft provokuese. Ajo ka ... Read More

Debat virtual lidhur me këndimin ‘live’ dhe votimet në “Kënga Magjike”, përfshihen Fifi dhe Mentor Haziri

16/03/2019

Nuk është hera e parë që festivali “Kënga Magjike” bëhet temë debati mes artistëve të njohur shqiptarë. Kujtojmë që ka qenë ky kompeticion ai i ... Read More

Jessie J dhe Channing Tatum shfaqen dorë për dore edhe publikisht

15/03/2019

Jessie J dhe e dashuri i saj, Channing Tatum u fotografuan dje në Londër dhe kjo ishte hera e parë që u panë së bashku ... Read More

Kim Kardashian e ekzagjeron me veshjen në “Hollywood Beauty Awards”

18/02/2019

Ajo di ta ekzagjeroj me veshjen dhe nuk është hera e parë që e bën një gjë të tillë. Bëhet fjalë për Kim Kardashian, e ... Read More

Pse lidhjet më të mira janë ato mes dy personave me zemër të thyer!

16/01/2019

Dashuria ndodh vetëm një herë në jetë! Hera e dytë nuk është e njëjta dashuri! Kjo nuk është shprehje klishe, kjo është histori jete Të ... Read More