Tag: herë

Çka po ndodh me të, Ronaldo doli 18 herë pozitivë me koronaviurs!

29/10/2020

Ronaldo doli pozitiv me koronavirus plot 18 herë, sipas televizionit portugez. Cristiano Ronaldo kishte bërë përpjekje të mëdha për t’u riaftësuar nga koronavirusi në kohë ... Read More

Pas ribashkimit, Loredana flet për herë të parë për Mozzik

29/10/2020

Loredana flet për herë të parë për Mozzik pas ribashkimit. Prej më shumë se një viti Loredana dhe Mozzik kanë qenë kryefjala e mediave të ... Read More

Barazon Reali, i shpëton humbjes së dytë në Ligën e Kampionëve

27/10/2020

Real Madrid i shpëton humbjes së dytë në Ligën e Kampionëve. 13 herë kampionët e Evropës nuk kanë arritur të marrin më shumë se një ... Read More

Emily Ratajkowski shtatzënë/ “Gjininë do ta vendosë vetë fëmija kur të jetë 18 vjeç”

27/10/2020

Emily Ratajkowski do të bëhet nënë për herë të parë. Modelja e famshme e pasarelave ka zbuluar në një intervistë për ‘Vogue’ se ajo dhe ... Read More

Arbana Osmani ndan foton e ëmbël nga takimi i parë i Jonit me Diellin

26/10/2020

Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë, vetëm pak ditë më parë. Arbana dhe partneri i saj, Eduart ... Read More

Tronditet Milani, skuadra kuqezi kthehet në “vatër”, dy futbollistë të tjerë pozitiv me Covid-19

26/10/2020

Coronavirus vijon të përhapet në kampionatin italian. Këtë herë është Milan që “tronditet”, pasi dy lojtarë dhe tre pjestarë të stafit teknik kanë rezultuar pozitvë ... Read More

Po rikthehet Milani i madh, barazon rekordin 56-vjeçar

23/10/2020

Milani ka arritur rekordin 56-vjeçar të klubit me fitoren në Europa League. Shtatë herë kampioni i Evropës e nisi me këmbë të mbarë edhe në ... Read More

Arbana dhe Dielli shkojnë në shtëpi, ja si duket moderatorja dy ditë pas lindjes

21/10/2020

Dy ditë më parë Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e bukur e dha partneri i moderatores, regjisori i njohur Eduart ... Read More

“Mehmet Kosova” një burrë i dashur, i bën gruas super dhurata

20/10/2020

Baba për herë të parë, “Mehmet Kosova” i bën gruas super dhurata. Aktori turk Kenan Imirzalioglu i njohur për rolin e “Mehmet Kosovës” shumë shpejt ... Read More

“Një Diell i vogël na shndriti sot”, Albana publikon foton e parë me të birin

19/10/2020

Moderatorja e dashur nga publiku, Arbana Osmani, sot është bërë nënë për herë të dytë, sërish me një djalë të cilin e kanë quajtur Diell. ... Read More

“Një Diell i vogël na shndrriti sot”, Albana publikon foton e parë me të birin

19/10/2020

Moderatorja e dashur nga publiku, Arbana Osmani, sot është bërë nënë për herë të dytë, sërish me një djalë të cilin e kanë quajtur Diell. ... Read More

Na la pa fjalë… Xhensila Myrtezaj bën tatuazhin më të veçantë për Ajkën

16/10/2020

Dy vite më parë, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë, ndërsa u bekuan me një vajzë që i vendosën ... Read More