Tag: hite

Bekim Zogaj: Pika ime e dobët, rinia shqiptare

23/05/2020

Përshkrimi i karrierës së tij nuk është i vështirë, pasi ka shumë hite, një vokal të mrekullueshëm dhe në plan të realizojë edhe shumë këngë ... Read More

Beyonce bashkëpunon me Adidas

05/04/2019

Beyoncé jo vetëm që fiton Grammy-in dhe lëshon hite muzikore një nga një, ajo së fundmi vendosi të ndryshojë edhe botën e modës. Kohët e ... Read More

Arian Bujupi sjell remiksin e këngës “Çika çika”, bashkëpunon me portorikanin Farrukoo

22/02/2019

Para tetë muaj solli një këngë që shumë shpejt u shndërrua në hite mbarëshqiptar. “Çika çika”, titullohet kënga e sjell nga Ardian Bujupi dhe Xhensila ... Read More

Azet dhe Luna publikojnë këngën e re “Fragen”

22/02/2019

Këngëtari që bën karrierë në shtetin gjerman, ka pasur një vit të jashtëzakonshëm me hite dhe koncerte. Duket se edhe këtë vit, Azet do të ... Read More

Korab Shaqiri thumbon Adelina Ismailin: Divë i thua vetes, por nuk di të këndosh live

04/02/2019

Adelina Ismaili ka vite që është në skenën muzikore shqiptare duke sjell hite të ndryshme. Këngëtarja shqiptare është duke punuar në projekte të reja pas ... Read More