Tag: hiteve

Janë bërë dy vitë nga publikimi i ‘Anywhere’, Rita Ora kujton një nga hitet e saj

20/10/2019

22:32 | 10/20/2019 Rita Ora ka publikuar disa prapaskena të një prej hiteve të saj. Rita Ora ka disa vite që është në top listat ... Read More

Të tjera fotografi të Taynas nga pushimet: E dua jetën time

16/03/2019

Autorja e shumë hiteve, Tayna, ka zgjedhur vendet e ngrohta për të pushuar në këto ditë të marsit. Ndërsa për t’i mbajtur të informuar fansat ... Read More

Tayna bëhet bjonde, duket mjaft atraktive

10/03/2019

Reperja e njohur shqitpare, Tayna, ka ndërruar ngjyrën e flokëve. Bukuroshja shqiptare e hiteve të ndryshme të hip hopit që ka kohë që është shndërruar ... Read More

Duda paralajmëron projektin e ri, është diss për Feron

24/02/2019

Hip hop ylli, Duda, ka kohë që nuk ka publikuar këngë të re. Por, tash reperi i shumë hiteve ka paralajmëruar rikthimin. Dhe, rikthimi i ... Read More