Tag: Hollivudit

Pas Cruzit, Alvesit e Bullockit, Matthew McConaughey në lidhje me Janet Jacksonin

29/01/2019

Matthew McConaughey është një nga aktorët më të dëshirueshëm të Hollivudit, por gjithashtu një nga aktorët më të talentuar të botës së kinematogrfisë. Artisti ishte ... Read More

Dy divat e Hollivudit tregojnë se si duhet të vishemi në qilimin e kuq

14/01/2019

Dy bukuroshe të Hollivudit kanë shkëlqyer në qilimin e kuq të Critics Choice Awards. Dy aktoret vodhën të gjithë vëmendjen në Los Angelos, përkatësisht 51-vjeçarja ... Read More

J.LO, Ed Sheeran, Keith Urban, Post Malone do të rikrijojnë “68 Comeback Special” në nderim të Elvis Presleyt

10/01/2019

Në ditën që Elvis Presley kishte mbushur 84 vjet, disa yje të Hollivudit do të bashkohen, duke e nderuar me rikrijimin e “68 Comeback Special”. ... Read More

Nicole Kidman nuk dëshiron të flas për ish-bashkëshortin: E kam lënë pas martesën me Tom Cruise

07/12/2018

Aktorja e Hollivudit, Nicole Kidman flet rrallë për ish-bashkëshorten, Tom Cruise. Kidman ishte vetëm 22 vjeçare kur u martua me aktorin tashmë të njohur, Cruise. ... Read More

Arnold Schwarzenegger ndryshon mënyrën e ushtrimeve: Dua të mbroj gjunjët

30/11/2018

Ai është një prej aktorëve më të mëdhenj të botës së hollivudit, ku ka qindra role filmike. Bëhet fjalë për Arnold Schwarzeneggerin, i cili ka ... Read More

Keanu Reeves në krah të një vajze misterioze

22/11/2018

Aktori i Hollivudit, Keanu Reeves është i njohur për stilin e jetës së tij të tërhequr prej botës së mediave. Artisti 54-vjeçar i ka mësuar ... Read More

Të gjithë po pyesin se çfarë ndodhi me joshësin Bradley Cooper

20/11/2018

Legjenda e famshme e Hollivudit, Bradley Cooper është fotografuar me bashkëshorten Irina Shayke dhe vajzën e tyre, Leo. Që nga debutimi i tij si regjisor ... Read More

Owen Wilson këmbëngul në testin e atësisë për të vërtetuar se sërish është bërë prind

09/11/2018

Aktori i Hollivudit, Owen Wilson thuhet se nuk dëshiron ta shohë një vajzë të sapolindur, e cila thuhet se është e tij. Mediat raportojnë se ... Read More

Kurrë nuk e harroi bashkëshorten e ndjerë, por Pierce Brosnan për gruan e dytë thotë: Ajo është një në një milion

08/11/2018

Aktori i famshëm i Hollivudit është i martuar që 17 vjet dhe gëzon jetë të lumtur. Pierce Brosnan dhe bashkëshortja Keely Shaye Smith ishin mysafirë ... Read More

Idris Elba shpallet mashkulli më i pashëm për vitin 2018

06/11/2018

Aktori i Hollivudit, Idris Elba mori titullin e mashkullit më seksi të vitit 2018 dhe në këtë mënyrë rrëzoi nga froni Dwayne Johnson. Çmimi u ... Read More

Will Smith i jep fund spekulimeve: Nuk i përkas Kishës së Sajentologjisë

30/10/2018

Aktori i Hollivudit, Will Smith ka vendosur t’i japë fund thashethemeve duke zbuluar nëse së bashku me bashkëshorten, Jada Pinkett Smith janë predikues të Kishës ... Read More

Hugh Jackman i lumtur në krah të bashkëshortes 13 vjet më të moshuar se ai

18/10/2018

Hugh Jackman është i martuar tash e 22 vjet. Aktori i Hollivudit është martuar me Deborra-lee Furness në vitin 1996 dhe janë një ndër çiftet ... Read More