Tag: Hollywoodit

As Meghan Markle nuk mund të ketë gjithçka

24/03/2019

Meghan Markle nuk mund t’i ketë të gjitha, ajo duhet të largohet nga stili i Hollywoodit dhe të jetojë stilin e jetës mbretërore.Një eksperte e ... Read More

Kapsula lundruese brenda të cilës mund të akomodohen 12 persona (Foto/Video)

05/02/2019

Harroni jahtet luksoze, kapsula që ngjanë me mjetet fluturuese të përdoren në filma të Hollywood-it, është bërë atraksion për të kaluar momente të paharrueshme derisa ... Read More

Bradley Cooper shoqërohet nga nëna në ‘SAG Awards’

28/01/2019

Një aktor i Hollywoodit, i cili u bë regjisor i suksesshëm Bradley Cooper, ishte mbrëmë në Screen Actors Guild Awards (SAG Awards). Këtë herë, artisti ... Read More

Melanie Griffith thotë se kishte menduar ta tradhtonte burrin me kolegun e saj, Alec Baldwin gjatë xhirimeve të filmit

05/12/2018

Aktorja e Hollywoodit, Melanie Griffith, zbuloi së fundmi se vite më parë kishte menduar ta mashtronte burrin e saj. Ajo kishte rënë në dashuri me ... Read More

Pas një beteje të gjatë, Angelina Jolie dhe Brad Pitt më në fund arrijnë marrëveshjen për kujdestarinë e fëmijëve

01/12/2018

Ish-çifti i famshëm i Hollywoodit, Angelina Jolie dhe Brad Pitt më në fund kanë arritur një marrëveshje për kujdestarinë e fëmijëve të tyre. Lajmin për ... Read More

Sa muskuj vërtet mund t’i shtoni brenda një muaji

27/11/2018

Me siguri se keni lexuar ndonjëherë artikuj ku tregojnë se si yjet e Hollywood-it arrijnë t’i shtojnë më shumë se 10 kilogramë muskuj brenda pak ... Read More

Gjashtëmbëdhjetë aktorët atraktivë të Hollywoodit, sharmi i të cilëve po rritet me plakjen e tyre

21/11/2018

Aktorët meshkuj të Hollywoodit janë të bukur, të suksesshëm dhe të famshëm. Ndonjëherë ata janë djemtë e mirë të familjes, dhe shumë prej tyre mbeten ... Read More

Rusia ndalon transmetimin e filmit hollivudian “Hunter Killer” në 850 kinema

01/11/2018

Ministria e Kulturës në Rusi anuloi sot prezantimin e filmit “Hunter Killer” të Hollywoodit – film në të cilin tregohet se si ushtarët amerikanë shpëtuan ... Read More

Nëntë aktorët që kurorëzuan dashurinë e tyre me pjesëtarë të familjes mbretërore

17/10/2018

Dasma e princit Harry dhe aktores së Hollywoodit, Meghan Markle, është bërë një nga ngjarjet më të ndritura dhe më të diskutuara të vitit 2018. ... Read More

Jean-Claude Van Damme bëhet me yll në “Walk of Fame” të Belgjikës

11/09/2018

Aktori i njohur i Hollywoodit, Jean-Claude Van Damme ka marrë së fundmi pjesë në festivalin e filmit Oostende, në Belgjikë. I veshur me një kostum ... Read More

Vdes ikona e Hollywoodit, Burt Reynolds

06/09/2018

Burt Reynolds, ikonë e Hollywoodit në vitet e 70-ta, ka ndërruar jetë në moshën 82 vjeçare. Lajmin e ka konfirmuar menaxheri i tij, Erik Kritzer, ... Read More

Forcohu dhe tonifikohu me Yoga! (video)

03/09/2018

Ata që e praktikojnë, betohen për këtë! Shumë yje të Hollywood-it, Madonna, Jennifer Aniston, Kim Kardashian, madje edhe dukesha Kate Middleton, nuk hoqi dorë deri ... Read More