Tag: horoskopit

Horoskopi vjetor 2020, ja cilat shenja do të jenë më me fat

17/12/2019

Njihuni me parashikimin e horoskopit për vitin 2020.Si do të jetë dashuria, puna dhe fati sipas astrologut Paolo Fox për të gjitha shenjat. Dashi Viti ... Read More

Gjëra interesante për ju janë rezervar sot nga horoskopi

05/12/2019

Parashikimi i horoskopit për sot. Dashi Nëse nuk jeni të përfshirë në një marrëdhënie romantike, mos u surprizoni nëse kjo ndodh sot. Ka gjasa të ... Read More

Xhelozi e mosmarrëveshje, ky është parashikimi i horoskopit për sot

13/11/2019

Parashikimi i horoskopit për sot. Dashi Ky nuk është një moment i mirë për të folur shumë për veten. Ajo që është e rëndësishme për ... Read More

Paraja, dashuria, fati… çfarë thotë sot horoskopi

12/11/2019

Ky është parashikimi i horoskopit për sot. DashiBeqarët duhet të përfitojnë nga mundësitë që do iu ofrohen për takime, sepse raste të tilla vijnë rrallë. ... Read More

Këto janë shenjat më pak të favorizuara të muajit nëntor

06/11/2019

Astrologia Meri Shehu ka folur mbi parashikimin e shenjave të horoskopit për muajin e ri që sapo ka hyrë. Meri u shpreh se këtë muaj ... Read More

Kjo është shenja më me fat për sot

29/10/2019

Parashikimi i horoskopit për sot. DashiKa një energji të fortë në jetën tuaj tani, kështu që mos u habitni nëse filloni të ndjeni nevojën për ... Read More

Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

02/04/2019

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Përpiquni të investoni më shumë te gjërat që ju sjellin lumturi, duke i lënë pak pas dore ... Read More

Thjesht i lënë femrat gojëhapur: Meshkujt e këtyre tri shenjave të Horoskopit janë joshësit më të mëdhenj

15/02/2019

Sipas ekspertëve, meshkujt që u përkasin këtyre shenjave të horoskopit i lënë femrat gojëhapur. Pra, besohet se disa shenja të horoskopit kanë më shumë sharm ... Read More