Tag: Hoxha

Aurela Hoxha me këto super fotografi kujton festivalin e Cannes

06/06/2019

15:09 | 6 Qershor 2019 15:09 | 6 Qershor 2019 Aurela Hoxha padyshim ishte një nga femrat më me sharm. Modelja shqiptare një kohë të ... Read More

Po bëhet sërish nënë, Sara s’i fsheh emocionet dhe tregon nga afër barkun

03/06/2019

14:26 | 3 Qershor 2019 14:26 | 3 Qershor 2019 Sara dhe Ledioni do të bëhen sërish prindër. Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë prindër ... Read More

Hoxha: Politika të mendojë edhe për të moshuarit, Kosova po plaket (Video)

27/05/2019

Brikenë Hoxha nga Iniciativa Kosovare për Stabilitet (IKS) ka thënë se shteti nuk po kujdeset për moshën e tretë që përbëjnë momentalisht rreth 7% të ... Read More

Hoxha pas zgjedhjeve në Parlamentin Evropian: Presim vendim sa më të shpejtë për liberalizimin e vizave

27/05/2019

Pas zgjedhjeve të djeshme për Parlamentin Evropian, Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka kërkuar vendim sa më të shpejtë për liberalizimin e vizave. Ministrja ... Read More

Kryeshefi i Postës Sejdi Hoxha, zgjidhet kryetar i PDK-së në Drenas

18/05/2019

Sejdi Hoxha ka marrë timonin e PDK-së në Drenas, pasi mori më shumë vota se dy kundër-kandidatët Naim Bazaj e Kushtrim Prenku, në zgjedhjet e ... Read More

Halil Kastrati dhe Komuna e Prizrenit ndërtojnë edhe 30 shtëpi në Prizren

15/05/2019

Hoxha dhe humanisti, Halil Kastrati, ka nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi me Komunën e Prizrenit për ndërtimin e 30 shtëpive për familjet nevojtare. Në këtë takim së ... Read More

Eliza Hoxha shpreson se zëri i Vasfijes të shndërrohet në kor në kërkim të drejtësisë

01/05/2019

Eliza Hoxha shpreson se zëri i Vasfijes të shndërrohet në kor në kërkim të drejtësisë Eliza Hoxha e ka falënderuar Vasfije Krasniqin për guximin. Vasfije ... Read More

Hoxha: Komunitetet janë ura të rëndësishme bashkëpunimi

23/04/2019

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, në takimin me zëvendësministrin e Punëve të Jashtme dhe Drejtorin për Çështjet e BE-së, Faruk Kaymakcı, ka diskutuar për ... Read More

Grabitja në Rinas, shpallet në kërkim edhe Mariglen Hoxha

23/04/2019

Mariglen Hoxha është një tjetër person, i cili është shpallur në kërkim nga policia, i cili dyshohet se është i përfshirë në grabitjen e disa ... Read More

Lori Hoxha dhe Morena Taraku sapo sollën trendin e bikinive të kësaj vere

19/04/2019

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale Fashionistja shqiptare tërheq gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me stilin e saj unik ... Read More

Lori Hoxha ‘ndez’ rrjetin në bikini

18/04/2019

Blogerja shqiptare, Lori Hoxha është në pushime. Ajo është duke shijuar disa ditë të mira pushimi por nuk ka zbuluar destinacionin e pushimeve, shkruan lajmi.net. ... Read More

Hoxha: Na duhet fuqizim i sundimit të ligjit për të përshpejtuar procesin e integrimit në BE

15/04/2019

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, është takuar me Ambasadorin e SHBA-së, Philip Kosnett, me të cilin diskutoi çështjet lidhur me sundimin e ligjit, luftën ... Read More