Tag: humb

Do të habiteni: Ja përse nuk duhet të pini ujë në këmbë

11/07/2019

Çdo ditë trupi juaj humb sasi të madhe uji, prandaj është shumë me rëndësi që uji të konsumohet në mënyrën e cila është më e ... Read More

Transformimi i gruas që humbi gjysmën e peshës trupore

10/07/2019

Një nënë beqare ka zbuluar sekretin e transformimit të saj, pasi arriti të humb 70 kilogramë që i bie të jetë gjysma e peshës trupore ... Read More

Vidal, Arthur e Malcom ‘të nominuar’, njëri duhet të largohet nga ‘Camp Nou’

30/06/2019

11:00 | 06/30/2019 Barcelona po përgatitet që të humb një yll nga skuadra, për të afruar një tjetër. Arturo Vidal, Arthur Melo dhe Malcom janë ... Read More

Benzema pëson lëndim të rëndë, rrezikon pjesën e mbetur të sezonit

27/04/2019

Real Madrid duket se do të humb sulmuesin kryesorë të skuadrës, Karim Benzema, për pjesën e mbetur të sezonit. Sulmuesi francez ka pësuar një dëmtim ... Read More

Milwaukee Boston dhe Rockets e nisin me fitore rrugëtimin në ‘Play Off’, humb Oklahoma

15/04/2019

Milwaukee Boston dhe Rockets e nisin me fitore rrugëtimin në ‘Play Off’, humb Oklahoma Ka vazhduar edhe mbrëmë spektakli në NBA, kur janë zhvilluar ndeshjet ... Read More

Pochettino: Kane nuk do të kthehet këtë sezon

12/04/2019

Edhe trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino ka konfirmuar se Harry Kane do ta humb pjesën e mbetur të sezonit. Sulmuesi  i Tottenham ka pësuar ... Read More

‘Hazard sikur Messi, nuk mund të zëvendësohet’

12/04/2019

Chelsea mund ta humb yllin kryesor të skuadrës, Eden Hazard, gjatë afatit kalimtar të verës. Anësori belg është lidhur tash e katër afate kalimtare me ... Read More

Tottenham ‘shokohet’ me lajmin nga Harry Kane – Lojtari mund ta humb sezonin

11/04/2019

Tottenham ‘shokohet’ me lajmin nga Harry Kane – Lojtari mund ta humb sezonin Skuadra e Tottenham Hotspur është shokuar me lajmin e fundit nga stafi ... Read More

“Çmimi” i lartë i taksës

13/03/2019

Kosova po humb në rrafshin politik ndërkombëtar si pasojë e refuzimit të kërkesave të shtuara nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe vendeve më të ... Read More

Ripërtërini mushkëritë me ndihmën e këtyre ushqimeve: Artikujt të cilët pastrojnë trupin nga nikotina!

07/03/2019

46 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Me futjen e nikotinës në organizëm, trupi humb lëngun e nevojshëm dhe shumë shpejt dehidratohet Për ta ... Read More

Pasi hoqi dorë nga ushqimi i pashëndetshëm, humbi gjysmën e peshës trupore (Foto)

22/02/2019

Një nënë ka arritur të humb gjysmën e peshës trupore dhe nga numri 24 i rrobave të zbres në 8, dhe gjithë këtë e arriti ... Read More

Thuchel: Lëndimi i Neymarit është i komplikuar, por shpresoj se do të kthehet

30/01/2019

Neymari pritet të humb vazhdimin e sezonit me skuadrën franceze të Paris Saint-Germain. Sulmuesi brazilian sërish ka pësuar lëndim në këmbën e djathtë në takimin ... Read More