Tag: humbiste

Tifozët e Ajax po numëronin 10, 9, 8… para se Moura t’i shokonte

09/05/2019

19:17 | 9 Maj 2019 19:17 | 9 Maj 2019 Pak kush ka besuar se Tottenham pas një pjese të parë ku po humbiste 2:0, ... Read More

Dilema e madhe e Valverdes te Barcelona: Arthur, apo Arturo?

29/01/2019

Barcelona, ​​kishte epërsinë numerike ndaj Gironas, por po humbiste në posedimin e topit në disa momente, kështu që Ernesto Valverde vështroi stolin dhe e ndërroi ... Read More