Tag: humorit

“Sa të pangopur jemi edhe kur mund të kemi shumëçka”, Bes Kallaku takon Ijen pas derës: Nuk ia dimë vlerën prindërve e gjyshërve

06/04/2020

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka treguar gjithmonë për lidhjen e ngushtë që ka me gjyshen e tij, Ijen. Nëpërmjet një postimi në ... Read More

‘Ai më thotë mos dil nga shtëpia, por këtu problem është pleqëria’, Ermal Mamaqi i dedikoi këngë mjekut infeksionist, reagon Pipero

01/04/2020

Aktori i humorit Ermal Mamaqi i ka dedikuar një këngë mjekut infeksionist Pëllum Piperos, I cili së bashku me kolëgët e tij ndodhen në vijën ... Read More

“Marku ka takuar pacientin zero, erdhi me temperaturë 40.2”, Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Frroku të infektuar me koronavirus?

18/03/2020

Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj së bashku me partnerin e saj ish-deputetin Mark Frroku dyshojnë se janë infektuar me koronavirus, pasi ... Read More

Video/ Bes Kallaku ia merr këngës për koronavirusi: Aj aj aj aj shqiptari jon, nuk ka virus që na shkatërron

15/03/2020

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku i cili ndodhet i izoluar në shtëpi së bashku me familjen si rrjedhojë e masave të ndërmarra për ... Read More

U ndalua nga policia pas kthimit nga Italia, reagon Olsi Bylyku

13/03/2020

Aktori i dashur i humorit, Olsi Bylyku ka reaguar menjëherë pas ndalimit nga policia, pasi nuk zbatoi vendimin e qeverisë për t’u vetëizoluar 14 ditë, ... Read More

U kthye nga Italia pak ditë më parë, Olsi Bylyku thyen masat e marra ndaj koronavirusit, policia ndalon aktorin e humorit

13/03/2020

Aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku është ndaluar nga uniformat blu ditën e sotme pasi ka shkelur masat e marra ndaj koronavirusit. Bylyku kishte ... Read More

Video/ Rudina Dembacaj tregon marrëdhënien e veçantë që ka me vajzën e Mark Frrokut

12/03/2020

Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj ka zbuluar marrëdhënien që ka me vajzën e Mark Frrokut. Në një video të postuar në ... Read More

U hodh në gjyq nga “Top Channel”, reagon aktorja e njohur: Më falsifikuan firmën

09/03/2020

Aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha u hodh në gjyp nga `Top Channel´ , pasi u akuzua se kishte shkelur kontratën dhe kishte nxjerrë ... Read More

“E shtrenjta ime, fli e qetë”, Albano Bogdo sërish në zi, pëson një tjetër humbje në familje

20/02/2020

Aktori i humorit, Albano Bogdo ka ndarë lajmin e trishtë të ndarjes nga jeta të gjyshes së tij. Me një dedikim të ndjerë në rrjete ... Read More

Foto/ Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku më të dashuruar se kurrë, çifti nis sërish pushimet

19/02/2020

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka qënë në qendër të vëmendjes për një kohë të gjatë në media, fillimisht për shkak të divorcit nga ish-bashkëshorti ... Read More

“Jeta e tillë është” Romeo Veshaj flet për ndarjen nga Jonida Maliqi

18/02/2020

Aktori i njohur i humorit Romeo Veshaj ishte në qendër të vëmendjes së mediave për një kohë të gjatë për romancën e tij me këngëtaren ... Read More

Zef Deda flet për nuset e djemve mes lotësh: Më respektojnë si bab, i kam si vajzat e mia

17/02/2020

Zef Deda ka qenë i ftuar ditën e djeshme në emisicionin “E diell”. Aktori i humorit është pyetur për marrëdhënien që ka me nuset e ... Read More