Tag: Icardi

Icardi ende refuzon të stërvitet me skuadrën e Interit

05/03/2019

Raportohet se Mauro Icardi është duke refuzuar të stërvitet me skuadrën e Interit, sipas lojtarit ai ndjen dhimbje në gju. Sky Sport Italia bën të ... Read More

Interi dëshiron shkëmbimin Icardi-Lukaku

03/03/2019

Interi është gati të ofrojë argjentinasin Mauro Icardi në një marrëveshje shkëmbimi për sulmuesin e Manchester Unitedit, Romelu Lukaku. Klubi italian është duke u përpjekur ... Read More

Mauro Icardi thyen heshtjen: Në Inter, me Interin

28/02/2019

Mauro Icardi e ka thyer heshtjen e tij me një deklaratë nga rrjetet sociale, ku ka treguar dashurinë për klubin dhe vuajtjet që ka pasur. ... Read More

Icardi nuk largohet nga Italia, vetëm Juve dhe Napoli mund t’ia plotësojnë kushtet

26/02/2019

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, dëshiron të qëndrojë në Itali, duke hapur kështu derën një kalimi te Juventusi ose Napoli. Sipas Corriere dello Sport, familja ... Read More

Interi i ofron rinovimin e kontratës Icardit

23/02/2019

Mauro Icardi pritet të humbasë edhe udhëtimin e së dielës te Fiorentina, por ndërkohë është raportuar se Interi i ka ofruar atij një kontratë të ... Read More

Icardi nuk ftohet nga Interi as në ndeshjen e dytë ndaj Rapid Vjenës

20/02/2019

Në konferencën për media Luciano Spalletti tha se mundësitë që Mauro Icardi të startojë ndaj Rapid Vjenës janë të mëdha, por kjo nuk do të ... Read More

Interi mendon për Lukakun në rast se largohet Icardi

20/02/2019

Mauro Icardi mund të largohet nga Interi gjatë verës pasi raportet mes tij dhe klubit zikaltër nuk janë edhe aq të mira. Argjentinasi nuk ka ... Read More

Presidenti i Interit, Zhang: Icardi nuk ka asnjë shans të bashkohet me Juventusin

18/02/2019

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka insistuar se nuk ka asnjë shans që sulmuesi Mauro Icardi të bashkohet me Juventusin. Spekulimet që lidhin Icardin me ... Read More

Jo vetëm Isco dhe Icardi probleme me klubet – Pesë super yje që janë ‘harruar’ nga klubet e tyre dhe po e presin afatin kalimtar veror

15/02/2019

Edhe pse Isco dhe Mauro Icardi janë në qendër të vëmendjes te Real Madridi dhe Interit, këta nuk janë të vetmit që po kalojnë në ... Read More

Interi konfirmon mos prezencën e Icardit në stërvitje

15/02/2019

Interi ka konfirmuar se Mauro Icardi nuk ishte pjesë e stërvitjes së të premtës. Nerazzurët zhvilluan mbrëmë ndeshjen ndaj Rapit Vienës, duke triumfuar me një ... Read More

Icardi reagon me një thënie pas heqjes së shiritit të kapitenit: Më mirë ta mbash gojën mbyllur dhe të dukesh i marrë

14/02/2019

Mauro Icardi ka qenë kapiten i Interit deri para dy ditësh. Por klubi italian ka marrë vendim që t’ia heqë shiritin e kapitenit argjentinasit për ... Read More

Icardi pritet të mungojë edhe ndaj Sampdorias shkaku i lëndimit?

14/02/2019

Mauro Icardi thuhet se do të humbasë ndeshjen e Interit në Serie A kundër Sampdoria të shtunën pas një lëndimi në nyjën e këmbës. Icardi ... Read More