Tag: Icardin

Icardi do të largohet nga Interi vetëm për këtë skuadër

22/08/2019

21:22 | 08/22/2019 Saga e Mauro Icardin po vazhdon pa ndonjë përparim konkret. Sulmuesi argjentinas ka qenë i lidhur me një largim nga Interi gjatë ... Read More

‘Ciao’ Icardi, Inter gjen sulmuesin e ri

18/04/2019

Inter është duke i bërë planet që t’i ndajë rrugët me Mauro Icardin në këtë verë. Inter e di se nuk mund ta mbajë në ... Read More

Icardi – Benzema, po bëhet gati shkëmbimi i madh

02/04/2019

Inter është i gatshëm që të heq dorë nga Mauro Icardi. Inter do ta shet në verë Mauro Icardin, pas veprimeve të rebeluar nga ky ... Read More

AS: Interi i vë çmim Icardit

18/03/2019

Real Madridi është informuar se mund ta blejë Mauro Icardin gjate verës për 80 milionë euro – shkruan AS. Sipas gazetës spanjolle, Los Blancos kanë ... Read More

Zanetti komenton takimin Marrotta, Wanda, Icardi: Dialogu gjithmonë rruga më e drejtë

07/03/2019

Zëvendëspresidenti i Interit, Javier Zanetti, ka folur për Mauro Icardin para sfidës me Eintracht Frankfurt në Ligën e Evropës dhe beson se dialogu është rruga ... Read More

Interi pa Icardin edhe ndaj Sampdorias, Spalletti thotë se është për shkak të lëndimit

16/02/2019

Interi pret Sampdorian në Giuseppe Meazza pa Mauro Icardin dhe Keita Balde Diaon. Ndërsa në anën tjetër skuadra nga Genoa udhëton pa Gaston Ramirezin, Jakub ... Read More

Interi ka nevojë për rinovimin e kontratës së Icardit

03/01/2019

Interi duhet të lidhë shumë shpejt Mauro Icardin me një kontratë të re, pasi Real Madridi është i interesuar për sulmuesin. Reprezentues argjentinas ka një ... Read More

Klauzola po e bllokon rinovimin e Icardit

20/12/2018

Mediat italiane raportojnë se blloku i pengesës së Interit në bisedimet e kontratës me Mauro Icardin është klauzola e lirimit në kontratën e tij, pasi ... Read More

Chiellini: Icardi, kundërshtari im më i fortë

13/12/2018

Kapiteni i Juventusit, Giorgio Chiellini e ka cilësuar Mauro Icardin e Interit si kundërshtari i tij më i fortë – përveç bashkëlojtarit Cristiano Ronaldo. Mbrojtësi ... Read More

Sampaoli pyetet për Icardin dhe Dybalan: Më duhej të fitoja ndeshje

09/10/2018

Ish-trajneri i Argjentinës, Jorge Sampaoli, ka thënë se nuk ka luajtur me Paulo Dybalan dhe Mauro Icardin, pasi nevojiteshin fitoret menjëherë. Albicelestet u eliminuan nga ... Read More

Interi po punon për rinovimin me Icardin, por ka ende mosmarrëveshje për pagën

20/09/2018

Interi është ende duke punuar për një rinovim me Mauro Icardin, por raportohet se ka ende mosmarrëveshje mbi pagën. Nerazzurët po kërkojnë të lidhen me ... Read More

Interi dhe Icardi do të takohen gjatë javës së ardhshme për të diskutuar rreth rinovimit

28/05/2018

Pas shumë thashethemesh, është raportuar se Interi do të takohet me Mauro Icardin dhe agjentin e tij brenda javës së ardhshme për të diskutuar rreth ... Read More