Tag: Icardit

Wanda Nara flet për të ardhmen e Icardit

01/05/2019

Gruaja e Mauro Icardit, Wanda Nara ka folur rreth të ardhmes së klientit të saj. Wanda e ka pranuar se ajo është e pasigurt për ... Read More

Gazzetta dello Sport: Icardi – Cavani, po ndodhë shkëmbimi i madh

24/04/2019

Inter tash është në dijeni për dëshirën e Mauro Icardit që të largohet në verë. Inter duket se është dorëzuar para dëshirës së Mauro Icardit, ... Read More

Tifozët ultras të Inter sulmojnë përsëri Icardin

22/04/2019

Tifozët ultras të Inter duket se nuk e kanë ndërmend t’ia ‘harrojnë’ Mauro Icardit situatën që krijoi në muajt e fundit. Anëtarët e ‘Curva Nord’ ... Read More

Juventusi me ofertë sensacionale për Icardin

05/04/2019

Derisa lajmet për largimin e Mauro Icardit nga Inter vazhdojnë e rriten, është Juventus që është shfaqur e gatshme për të transferuar sulmuesin argjentinas. 26 ... Read More

Veprimi i tifozëve të Interit kur Icardi shënoi nga penalltia

04/04/2019

Rikthimi i Mauro Icardit te Inter është përcjellë me një fitore spektakolare. ‘Zikaltërit’ kanë mposhtur 0-4 Genoan në udhëtim në ndeshjen e xhiros së 30-të ... Read More

Ndoshta ju ka ikur: Momenti kur Icardi përplaset me Spallettin

04/04/2019

Pavarësisht rikthimit në formacionin startues, raportet mes Mauro Icardit dhe trajnerit Luciano Spalletti, lënë për të dëshiruar. Sulmuesi argjentinas pa veten në formacionin startues të ... Read More

Tifozët e Interit me kërkesë për klubin: Icardi të largohet sa më parë

02/04/2019

Problemet e Mauro Icardit te Inter nuk kanë të ndalur. Ndonëse trajneri Luciano Spalletti konfirmoi se Mauro Icardi do të jetë i gatshëm për ndeshjen ... Read More

Wanda fillon të ndjekë Realin në Instagram

05/03/2019

Afati kalimtar i verës po afrohet dhe zërat për të ardhmen e Mauro Icardit vetëm sa po shtohen më shumë e më shumë. Raportet e ... Read More

Marca: Icardi te Real Madridi për 40 milionë euro

02/03/2019

Real Madridi beson se ata mund të përfitojnë nga situata e Mauro Icardit me Interin duke e nënshkruar atë për një shifër të ulët prej ... Read More

Nëse Mauro Icardi largohet, Interi e ka gati listën me tre sulmues

01/03/2019

Duket se marrëdhënia mes Interit dhe sulmuesit argjentinas Mauro Icardit është thyer përfundimisht dhe vështirë që dyshja të ketë të ardhme së bashku. Të gjendur ... Read More

“Liri”, Icardi në Instagram me mesazh drejt Interit? Postimi pëlqehet nga Cancelo

27/02/2019

Raportet mes Interit dhe Mauro Icardit jo vetëm se nuk janë përmirësuar, por duket se janë duke u prishur edhe më shumë. Lojtari tashmë e ... Read More

Interi do t’ia zbret klauzolën e largimit Icardit, nëse e nënshkruan kontratën e re

25/02/2019

Interi është i përgatitur të heqë klauzolën e blerjes së Mauro Icardit në bisedimet për kontratën e re. Negociatat po vazhdojnë midis shefit të Interit, ... Read More