Tag: imazhe

Dalin imazhe të reja të Motorola Razr

02/11/2019

Gjithnjë e më shumë imazhe të rrjedhura të Moto Razr po shfaqen online. Jemi vetëm dy javë larg lansimit të mundshëm të pajisjes dhe tashmë ... Read More

Rita Ora merr vëmendjen e fotografëve e veshur me fustan të shkurtër

01/10/2019

14:45 | 10/01/2019 Rita Ora u shfaq atraktive në paraqitjen e fundit. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja, në të cilat ... Read More

Rita Ora me poza atraktive e veshur kuq e zi

30/08/2019

17:38 | 08/30/2019 Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe para performancës në Kroaci. Rita Ora ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, në ... Read More

Microsoft kishte një databazë me 10 milionë fytyra pa dijeninë e përdoruesve

09/06/2019

Kjo databazë e njohur si MS Celeb përmbante mese 10 milionë imazhe të 100,000 njerëzve dhe ishte krijuar nga përmbajtje të grumbulluara online. Volumi i ... Read More

Vazhdon romanca e çiftit Bieber

31/05/2019

13:07 | 31 Maj 2019 13:07 | 31 Maj 2019 Hailey Bieber së fundmi ka ndarë disa imazhe romantike me bashkëshortin e saj Justin Bieber. ... Read More

Chris Brown nuk e ka harruar Rihannën, shikojeni çka i komenton

04/05/2019

Rihanna ka publikuar imazhe nga kampanja e re e të brendshmeve “Savage X Fenty”, shkruan lajmi.net. Këngëtarja u shfaq tejet joshëse e veshur në të ... Read More

Demi Rose vjen e ‘nxehtë’ në imazhet e reja nga pushimet në Tunizi

03/05/2019

Demi Rose është shfaqur atraktive me disa imazhe me bikini. Demi Rose ka ndarë me ndjekësi disa fotografi nga pushimet në Tunizi, shkruan lajmi.net. Modelja ... Read More

Miranda Hashani viziton Nexhmije Pagarushën, ka disa fjalë për të

01/05/2019

Miranda Hashani ka vizituar të madhen, Nexhmije Pagarusha si dhe publikoi disa imazhe nga kjo vizitë. Miranda Hashani ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale, ... Read More

Modelja e njohur publikon momente intime me partnerin

29/04/2019

Modelja seksi ka publikuar imazhe intime me mashkullin që ia ka rrëmbyer zemrën. Modelja amerikane në llogarinë e saj në Instagram i ka publikuar disa ... Read More

Marina Vjollca vjen sensuale në imazhet e reja të fotosesionit

26/04/2019

Marina Vjollca ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja nga fotosesioni që ka realizuar së fundi Marina Vjollca këto ditë erdhi shumë më ndryshe ... Read More

Beyonce me poza joshëse në dhomën e mbushur përplot me atlete

26/04/2019

Beyonce ka publikuar disa imazhe të reja në Instagram. Beyonce ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja, në të cilat shfaqet joshëse e veshur ... Read More

Mihrije Braha me veshje sportive, shfaqet në top-formë

23/04/2019

Mihrije Braha ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet në top-formë. Mihrije Braha çdo herë merr komplimente për dukjen, madje ... Read More