Tag: ime”

Gruaja nuk ecën dhe nuk flet më, burri: Do t’i shërbej deri në fund

08/06/2020

Luan Laçi rrëfeu në programin “Historia ime”, në Tv Klan, historinë e tij të veçantë të dashurisë me bashkëshorten Lirie. Ata prej 44 vitesh janë ... Read More

Pas “Muza ime”, ky është projekti i ri i Anxhela Peristerit

20/04/2019

Anxhela Peristeri ka paralajmëruar këngën e re. Pas projektit “Muza ime”, në bashkëpunim me Mateus Frrokun, Anxhela po përgatit këngën e re, shkruan lajmi.net. Kjo ... Read More