Tag: Imer

Mushkolaj: Nëse foto e prezantuar nga deputetja Brovina del e manipuluar, dëmtohet rëndë kauza e Kosovës (Video)

16/05/2019

Analisti Imer Mushkolaj ka thënë se nëse fotografia e prezantuar nga zonja Brovina në Kuvendin e Kosovës është e rreme, do të dëmtohet rëndë kauza ... Read More

Kryeprokurori Beka jep detaje të reja rreth vrasjes së trefishtë në Prishtinë

22/04/2019

Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore në Prishtinë, Imer Beka, në një konferencë për media, ka dhënë detaje të reja rreth vrasjes së trefishtë që ka ndodhur ... Read More

Prokuroria kërkon paraburgim për personin që kreu vrasje në një kazino në Lipjan

05/04/2019

Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore në Prishtinë, Imer Beka, ka njoftuar opinionin se Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të Rënda, ka kërkuar nga Gjykata ... Read More

Daut Haradinaj dhe Imer Mushkolaj përplasen për “veteranët e rrejshëm” (Video)

04/04/2019

Deputeti i AAK-së në Kuvendin e Kosovës, Daut Haradinaj dhe analisti Imer Mushkolaj kanë pasur disa përplasje gjatë emisionit “Debat Plus” me Ermal Pandurin në ... Read More

Mushkolaj: Ka një arsye pse Kosova nuk mund të krahasohet me Las Vegasin për lojërat e fatit (Video)

29/03/2019

Analisti Imer Mushkolaj ka thënë se nuk mund të bëhet krahasimi i lojërave të fatit mes Las Vegasit dhe Kosovës. Mushkolaj në “Debat Plus” me ... Read More

Mushkolaj: SHBA ende nuk po bën presion të lartë për heqjen e taksës (Video)

22/02/2019

Analisti Imer Mushkolaj ka thënë se SHBA ende nuk po bën presion të lartë për heqjen e taksës. Mushkolaj në “Debat Plus” me Ermal Pandurin ... Read More

Ymeri përplaset me Mushkolajn për rolin e Listës Serbe në rrëzimin e mundshëm të Qeverisë (Video)

19/02/2019

Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate (PSD) dhe deputeti, Visar Ymeri dhe analisti Imer Mushkolaj kanë debatuar ashpër për rolin e Listës Serbe në rrëzimin e mundshëm ... Read More

Mushkolaj debaton me Limajn, ia përmend punësimin e dhëndrit në ministrinë e drejtuar nga NISMA (Video)

25/01/2019

Analisti Imer Mushkolaj ka debatuar me kryetarin e NISMA Socialdemokrate, Fatmir Limaj, duke akuzuar subjektin e këtij të fundit për punësime në baza partiake. Mushkolaj, ... Read More

Mushkolaj: Ka dyshime se prapa grevës së arsimtarëve qëndrojnë Thaçi dhe PDK (Video)

24/01/2019

Analisti Imer Mushkolaj ka thënë se sindikatat në Kosovë janë të politizuara, por edhe arsimi është i politizuar. Mushkolaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin ... Read More

Mushkolaj: Përplasjet LDK-AAK kanë ekzistuar në vazhdimësi (Video)

24/01/2019

Analisti Imer Mushkolaj ka thënë është e çuditshme se pse Qeveria kritikon vetëm LDK-në për dialogun, e jo VV-në. Mushkolaj, në “Debat Plus” me Ermal ... Read More

Mushkolaj: Familjarët e shqiptarëve të vrarë pas lufte, kanë të drejtë të shpresojnë te Gjykata Speciale (Video)

10/01/2019

Analisti Imer Mushkolaj ka thënë se nuk duhet të krijohet përshtypje e keqe për ata persona që u janë vrarë familjarë pas lufte, pse ata ... Read More