Tag: “in”

Incidenti i Orinda Hutës në Abu Dhabi/ Moderatorja dhe stafi përfundojnë në polici

27/01/2020

Abu Dabi ka qenë destinacioni i përzgjedhur këtë herë nga programi “Check in” Por duket se Albana Nanaj dhe Orinda Huta kanë pasur edhe një ... Read More

Ky është çmimi marramendës i makinës së re të Taynës

06/05/2019

21:10 | 6 Maj 2019 21:10 | 6 Maj 2019 Reperja më ’In’ tash e 11 muaj, Tayna sot i ka bërë vetes një dhuratë ... Read More