Tag: incident

Video/ Incidenti në koncertin e Noizyt, fansi ngjitet në skenë, tërhiqet zvarrë nga sigurimi

23/02/2020

Njëe incident ka ndodhur në një nga koncertet e NOizyt. Teksa reperi ka qenë duke performuar në skenë, një fans është ngjitur në skenë dhe ... Read More

Një i mitur theret me thikë në Prishtinë, dërgohet në spital (Foto)

15/05/2019

Një 16-vjeçar është plgosur nga therja me thikë, në një incident që ka ndodhur sonte rreth orës 22:00 në Prishtinë. Lajmi e ka bërë të ... Read More

Profili i tre ushtarakëve të Ushtrisë së Shqipërisë që u përfshinë nga shpërthimi i minës në Letoni

07/05/2019

Tre efektivë, pjesë të Forcave të Armatosura Shqiptarë u përfshinë ditën e djeshme në një incident në Letoni, si pasojë humbi jetën 32-vjeçarja me gradën ... Read More

Arrestohet një person në Tetovë, fotografoi fletëvotimin

21/04/2019

Alsat 2019-04-21T17:15:48+02:00 Një incident në procesin e votimit është shënuar edhe në Tetovë. Rreth orës 15 e 50 minuta, në vendvotimin numër 1969, që ndodhet ... Read More

Babai plagos djalin në Ferizaj

16/04/2019

Një incident i rëndë ka ndodhur sot rreth orës 07:20, në rajonin e Ferizajt, ku babai pas një mosmarrëveshje me djalin e tij, e ka ... Read More

Pas grabitjes në Rinas, ministri Lleshaj: Nuk ka asgjë për tu alarmuar

11/04/2019

Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Sandër Lleshaj e quajti ‘incident” grabitjen e milionave euro në aeroportin “Nënë Tereza” pasditen e 9 prillit dhe nënvizoi se ... Read More

Skandal: Ndërpritet fjalimi i përfaqësuesit të ICK-së në Beograd, ‘Kosova nuk mund të quhet shtet’ (Video)

05/04/2019

Një incident ka ndodhur sot në Samitin Dixhital të vendeve të Ballkanit Perëndimor që po mbahet në Beograd. Gjatë prezantimit të përfaqësuesit nga ICK (Inovation ... Read More

Thaçi: Taksa ishte incident politik, i kemi kaluar edhe vendet që kanë qenë në konflikt me Amerikën

13/02/2019

Incident politik dhe jo të menduar mirë, e ka cilësuar presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi taksën e vendosur ndaj produkteve të Serbisë. Thaçi ka deklaruar ... Read More

Valon Bela u plagos me dy plumba në Çair

20/12/2018

Para pak çastesh janë dëgjuar të shtëna në Çair në afërsi të marketit Princ. Sipas informatave të fundit është qëlluar me dy plumba Valon Bela ... Read More

Incident në një çerdhe në Butel, prindërit nxjerrin armët

11/09/2018

11 September 2018 / 18:44 Një incident mes dy prindërve është regjistruar gjatë ditës në hapësirat e çerdhes “11 Tetori” në Komunën e Butelit. Sipas ... Read More

Incident i armatosur në Tetovë, një i vrarë dhe dy të plagosur

05/04/2018

5 April 2018 / 20:09 Para pak çastesh ka ndodhur një incident i armatosur në Reçicë të Tetovës, me çrast një person ka mbetur i ... Read More