Tag: iniciale

Burgoset 16-vjeçari që shantazoi me sms të renë në Berat

09/05/2019

  Gjykata e Vlorës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për 16-vjeçarin me iniciale D.K., pasi shantazhoi një bashkëmoshatare duke e çuar atë ... Read More

Gjykata Themelore dënon me 17 vjet burg një person, për veprën penale shtytje në vrasje

16/04/2019

Gjykata Themelore në Prishtinë, ka dënuar me 17 vjet burg të akuzuarin me iniciale A.A,  për veprën penale shtytje në vrasje të rëndë dhe armëmbajtje ... Read More

Ndalohet një person, dyshohet se goditi për vdekje 39 vjeçarin në Vitomiricë të Pejës (Foto)

13/04/2019

Një 39 vjeçar, me iniciale A.C., është gjetur sot i vdekur në rrugën ‘Selman Lajqi’ në fshatin Vitomiricë-Pejë. Lajmin e ka bërë të ditur policia. ... Read More

Aksion i madh policor në Strugë, arrestohet edhe një tjetër trafikant

07/07/2018

7 July 2018 / 13:05 Ka përfunduar në pranga edhe personi me iniciale M.K, i cili ndërkohë që vuante dëmin për vrasje në burgun e ... Read More