Tag: inicialet

Aktakuzë për personin që sulmoi policin në Gjakovë

21/05/2019

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka ngritur aktakuzë kundër një personi me inicialet G.G., nga Gjakova, për veprën penale “ sulm ndaj personit zyrtar gjatë kryerjes ... Read More

Prokuroria publikon inicialet e personave të arrestuar për fajde gjatë aksionit të sotëm të policisë

20/05/2019

Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të Rënda, sot ka ndaluar personat me inicialet I.O., I.B., A.Th., M.M., Rr.H., E.L., dhe Z.J., me dyshimin ... Read More

Policia arreston dy persona në Prishtinë, për vjedhje të rëndë

10/05/2019

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona me inicialet R.B. dhe B.K., të dyshuar për vjedhje të rëndë, rasti ka ndodhur në Prishtinë në rrugën ... Read More

Kërcënon një person me armë, arrestohet

20/04/2019

Një person i moshës 32 vjeçare me inicialet F.K. është arrestuar në rrugën ’Shani Hadergjonaj’ në Deçan, pasi i njëjti ka kanosur me armë të ... Read More

Gjendet i vdekur 60-vjeçari nga Manastiri

15/04/2019

Alsat 2019-04-15T20:18:15+02:00 60-vjeçari me inicialet T.K. nga Manastiri është gjetur i vdekur në bulevardin Koço Racin. Nga ndihma e Shpejtë njoftojnë se personit derisa po ... Read More

Vdes 24 vjeçari nga Dragashi, rrëzohet nga kali

22/03/2019

Një 24 vjeçar me inicialet M.M nga fshati Bresanë komuna e Dragashit, ka humbur jetën gjatë ditës së sotme gjersa ishte duke kalëruar. Zëdhënësi i ... Read More

Grabit taksistin, arrestohet nga policia

14/02/2019

Një person me inicialet V.B. (1994), është arrestuar, pasi i njëjti ka grabitur taksistin i cili ishte duke i dërguar nga Fushë Kosova për në ... Read More

Deklaroi rrejshëm se i kishin marrë paratë

14/02/2019

Policia e Kosovës në Istog ka vërtetuar se personi me inicialet E.U, ka deklaruar rrejshëm se përderisa ishte duke e mbyllur lokalin e tij ‘ ... Read More

Porositë drogë përmes postës, arrestohet gjilanasi

19/01/2019

Një person me inicialet B.G. është ndaluar nga policia në Gjilan nën dyshimin se ka porositur 300 gram substancë narkotike përmes postës së shpejtë nga ... Read More

Prokuroria me detaje të reja për mishin e prishur në Pejë dhe personat e dyshuar

18/01/2019

Tre persona në Pejë me inicialet S.Sh,  R.Sh dhe M.B, të enjten janë arrestuar për veprën penale “Vënia në qarkullim e artikujve të dëmshëm ushqimor”. ... Read More

30 ditë paraburgim për të riun nga Draçeva, i cili vrau gjyshen e tij

11/12/2018

11 Dhjetor 2018 / 20:29 Prokuroria ka ngritur akuzë ndaj të riut 20 vjeçar me inicialet A.R nga Draçeva i cili dyshohet se vrau me ... Read More

Sulm terrorist në Mali, vritet një tetovar

10/06/2018

10 June 2018 / 12:18 Një shtetas i Maqedonisë nga Tetova me inicialet E.I ka humbur jetën si pasojë e një sulmi terrorist në qytetin ... Read More