Tag: interes

Horoskopi për ditën e enjte

21/11/2019

DashiKjo e enjte do të sjellë zgjidhje për një sërë çështjesh me interes. Bëni mirë që ti zgjidhni sa më parë, për sa kohë që ... Read More

Dashuria, paratë dhe shëndeti … ky është horoskopi për sot

30/08/2019

Dashi Disa persona do të tregojnë interes ndaj jush gjatë ditës së sotme. Është e mundur që të keni vëmendje maksimale nga seksi i kundërt. ... Read More

Kriza, delegacioni i lartë i SHBA takime me liderët në Tiranë

28/05/2019

Kriza politike në Shqipëri dhe mungesa e dialogut mes palëve në Shqipëri po ndiqet me interes edhe nga diplomatët e huaj si në Europë ashtu ... Read More

Banorët e Sibovcit ndërtojnë shtëpi në zonën me interes të veçantë, komuna i rrënon

27/03/2019

Përkundër thirrjeve që në zonën me interes të veçantë ekonomik që përfshinë disa fshatra të Obiliqit të mos bëhen ndërtime, banorët e fshatit Sibovc po ... Read More

NBA: Spurs e Cavaliers mposhten, Lakers siguron fitore

27/03/2019

U luajtën plot 10 ndeshje në NBA, ku interes të veçantë kishte përballja mes dy kandidatëve për çmimin e MVP të sezonit të rregullt, James ... Read More

Thaçi: Kosova së shpejti me vendime të rëndësishme, marrëveshja me Serbinë hap drejt BE-së

27/01/2019

Presidenti, Hashim Thaçi, ka paralajmëruar se institucionet e vendit do të ndërmarrin vendime të rëndësishme në interes shtetëror, në ditët në vazhdim. Përmes një shkrimi ... Read More

Hulumtim: Administrata e politizuar dhe nuk punon në interes të qytetarëve

21/06/2018

21 June 2018 / 17:11 “Administrata është e politizuar dhe nuk punon në interes të qytetarëve”, vlerësojnë qytetarët në një anketë të Brima Gallup. Rezultatet ... Read More