Tag: interesimin

Melinda vjen me një pozë atraktive e ulur mbi bilardo

24/02/2020

Duke qenë se veçohet për dukjen e saj, Melinda Ademi tërheq interesimin e faqeve rozë përmes fotografive që i shpërndan në rrjetet sociale. Së fundmi, ... Read More

Inter – Vidal, vjen vendimi i fundit nga Barcelona

06/01/2020

12:36 | 6 Janar 2020 12:36 | 6 Janar 2020 Barcelona ka marrë vendim në lidhje me interesimin e Interit për transferimin e mesfushorit Arturo ... Read More

Man Utd më në fund po e transferon super lojtarin

04/04/2019

Manchester United e ka rikthyer interesimin për Harry Maguiren. Mancehster United ka kohë që e do transferimin e Harry Maguires nga Leicester. ‘Dhelprat’ kërkuan 80 ... Read More

Sanchez në planet e Juventusit

18/03/2019

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Alexis Sanchez, ka tërhequr interesimin e Juventusit. – bën të ditur Calcio Mercato. Kiliani nuk po kalon periudhë të mirë në ... Read More

Koha që Zidane të vendosë – oferta nga Real Madridit, PSG, Chelsea dhe Juventusi

08/03/2019

Ish trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka tërhequr interesimin e katër klubeve të mëdha evropiane dhe pritet të vendosë së shpejti për të ardhshmen. ... Read More

PSG vazhdon interesimin për Guendouzin

17/02/2019

Paris Saint-Germain nuk e ka ulur aspak interesimin e tyre për mesfushorin e Arsenalit , Matteo Guendouzi. Sipas mediumit britanik Daily Express, gjigantët francezë janë ... Read More

City kërkon shërbimet e Elvedit të Moenchengladbachut

14/02/2019

Mbrojtësi i Borussia Monchengladbachut, Nico Elvedi po tërheq interesimin e ekipeve kryesore të Ligës Premier. E përditshmja gjermane, “Bild” shkruan sot se Manchester City është ... Read More

Fruthi, filloi vaksinimi i foshnjave 6 muajshe

12/02/2019

12 Shkurt 2019 / 14:38 Vdekja e tre foshnjave si pasojë e fruthit nuk ka rritur interesimin e prindërve për të vaksinuar fëmijët e tyre ... Read More

Real Madridi shpreh interesim për Zaniolom e Romës

11/01/2019

Mesfushori i Romës, Nicolo Zaniolo me paraqitjet e tij të fundit ka bërë që të tërheq interesimin e Real Madridit. Klubi mbretëror ka shfaqur interesim ... Read More

Modric dëshiron ende Interin, Perezi do të kundërpërgjigjet me Icardin

08/01/2019

Raportohet se Interi ka kthyer interesimin për Luka Modricin dhe Toni Kroosin, teksa Real Madridi për Mauro Icardin. Sipas Corriere dello Sport dhe Gazzetta dello ... Read More

West Hami dëshiron Candrevan

06/01/2019

West Ham Unitedi ka rikthyer interesimin për Antonio Candrevan. Italiani ishte cak i klubit anglez edhe verën e fundit, por në fund lojtari vendosi të ... Read More

“Dyert e hapura drejtë BE-së, e rrisin interesimin e biznesmenëve finlandez”

04/10/2018

Dyert e hapura drejtë BE-së e rrissin interesimin e biznesmenëve finlandez për bashkëpunim ekonomik me Maqedoninë, deklaroi ministri për i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi në biznes ... Read More