Tag: Irgen

“Çifti i lumtur për muaj mjalti në Zvicër”, Xhoda publikon video-n me Arjola Demirin

14/02/2020

Irgen Çela dhe Arjola Demiri ndodhen në Zvicër, pasi ditën e djeshme u mbajt premiera e filmit “I Love Topoja”. Së fundmi Arjola dhe Irgeni ... Read More

“Ose janë paguar shumë ose me thërrime”, Xhoda tregon sa u pagua për rolin në “I Love Tropoja”

06/02/2020

Aktori i dashur për publikun, Irgen Çela i njohur si “Xhoda”, i ftuar në “Glamour Zone”, ndër të tjera foli dhe për pagesën në filmin ... Read More

Aktori i humorit rrëfen vështirësitë e jetës para se të arrinte famën: Punoja kamarier

06/02/2020

Aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Irgen Çela i ftuar në emisionin “Glamur”, rrëfeu më shumë për jetën e tij para se ... Read More

Aktori i njohur e akuzoi për kopjim, ja reagimi i Delinda Dishës

13/01/2020

Aktori i njohur i humorit, Irgen Çela, i njohur edhe si Xhoda, ishte i ftuar në puntatën e fundit e emisionit “Shiko kush luan´´. Aktori ... Read More