Tag: Isco

Isco kërkon largimin nga Real Madridi, alarmohet Man City

24/02/2019

Mesfushori spanjoll, Isco Alarcon ka vendosur të ndërpresë lidhjet e tij me Real Madridin dhe kjo ka alarmuar Manchester Cityn. Isco ka mbetur zgjidhje e ... Read More

Jo vetëm Isco dhe Icardi probleme me klubet – Pesë super yje që janë ‘harruar’ nga klubet e tyre dhe po e presin afatin kalimtar veror

15/02/2019

Edhe pse Isco dhe Mauro Icardi janë në qendër të vëmendjes te Real Madridi dhe Interit, këta nuk janë të vetmit që po kalojnë në ... Read More

Lojtarët kryesorë të Real Madridit janë shumë të zemëruar me sjelljen e Iscos

13/02/2019

Marrëdhënia mes lojtarëve kryesorë të Real Madridit dhe Isco është përkeqësuar shumë gjatë javëve të fundit. Kjo lajm jep drejtuesin e emisionit ‘Okdiario’, Eduardo Inda, ... Read More

Real Madridi i gatshëm të fusë Iscon në ofertën për Hazardin

09/02/2019

Real Madridi është i gatshëm të përdorë shërbimet e mesfushorit Isco për të arritur marrëveshje transferimi për yllin e Chelseat, Eden Hazard. Reprezentuesi spanjoll ka ... Read More

Shpërthen Isco: Gjërat ndryshojnë kur ju nuk gëzoni të njëjtat mundësi si bashkëlojtarët tuaj

08/02/2019

Mesfushori i Real Madridit, Isco Alarcon ka shpërthyer në rrjetet sociale pas situatës së tij te klubi mbretëror. Isco ka shfrytëzuar mediat sociale për të ... Read More

Van der Vaart: Isco është lojtari më i mirë në botë

17/01/2019

Rafael Van der Vaart ka thurë elozhe për mesfushorin spanjoll, Isco Alarcon, teksa ka pasur kritika për ata trajnerët që nuk po i besojnë. Isco ... Read More

Real Madridi kërkon Dybalan për Iscon

12/01/2019

Juventusi po vazhdon ndjekjen e mesfushorit Isco, por Real Madridi po kërkon Paulo Dybalan në një marrëveshje shkëmbimi, raporton gazeta Tuttosport. Zonja e Vjetër ka ... Read More