Tag: Ishmesfushori

”Liverpool nuk do ia del, Messi është i pandalshëm”

01/05/2019

Ish-mesfushori i Liverpoolit dhe Barcelonës, Boudewijn Zenden ka frikë se ‘Të Kuqtë’ nuk do mund ia dalin përpara sensacionit Lionel Messi. Zenden thotë se nuk ... Read More

Petit: Ozil ka humbur motivimin dhe dëshirën, por pret vetëm pensionimin

17/01/2019

Ish-mesfushori francez i Arsenalit, Emmanuel Petit, beson se Mesut Ozil ka humbur motivimin dhe dëshirën për të luajtur pasi tashmë ka fituar të gjitha. Ozil ... Read More