Tag: Ish“Missi”

U përfol për një lidhje me miliarderin indian, Agnesa zbulon personin që i ka `rrëmbyer´ zemrën

06/03/2020

Ish-missi Agnesa Vuthaj ishte në qendër të vëmendjes së mediave pak kohë më parë, pasi u përfol se kishte një lidhje dashurie me miliarderin indian ... Read More

Deklarata shokuese e Aleksandrit për ish-missin: E ka rrëmbyer djalin, është nën hetim

17/02/2020

Ish-missi Egla Haxhi dhe fotografi i njohur Aleksandër de Bassevillei dhanë fund marrëdhënies së tyre pak muaj më parë. Dyshja janë prindër të një djali ... Read More

“Jetën private e kam mbajtur shumë për vete”, habit ish-missi: Jam e martuar, kam 2 fëmijë

16/02/2020

Ish-missi, Silvana Bushati e ftuar në “Ftesë në 5”, ka zbuluar një të fshehtë nga jeta e saj private. Silavana ka treguar se është shfaqur ... Read More