Tag: Ishpronari

Moratti: Icardi ka të drejtë të kërkojë rritje të pagës, klubi ka strategji për ta mbajtur atë  

11/01/2019

Ish-pronari dhe presidenti i Interit, Massimo Moratti thotë se Mauro Icardi ka të drejtë për t’i kërkuar klubit një rritje page. Agjentja dhe gruaja e ... Read More

Zyrtare: Berlusconi blen klubin italian Monza

28/09/2018

Monza ka njoftuar se ish-pronari i Milanit, Silvio Berluskoni, ka përfunduar me sukses blerjen dhe marrjen në pronësi të klubit nga Serie C. Blerja e ... Read More

Berlusconi: Higuain është një kampion

01/08/2018

Ish-pronari i Milanit, Silvio Berlusconi, i ka thënë aprovimin kuqezinjve të vazhdojnë para për të transferuar Gonzalo Higuainin. Klubi nga Milano është duke punuar me ... Read More

Moratti zbulon fitoren më të bukur dhe humbjen më të hidhur, por edhe pendimin më të madh të transferimeve  

04/05/2018

Ish-pronari dhe presidenti i Interit, Massimo Moratti ka zbuluar pendimin e tij më të madh në tregun e transferimeve, fitoren më të bukur, humbjen më ... Read More