Tag: ishte

Xhengis Rexhepi: Komunikata e Llapit nuk është e vërtetë, më larguan në mënyrë të njëanshme

21/03/2019

Xhengis Rexhepi ishte shkarkuar gjatë ditës së djeshme nga posti i trajnerit të klubit të Llapit. Por, trajneri ka mohuar deklaratat e ekipit se nuk ... Read More

Ariana Grande i mbulon në mënyrë kreative tatuazhet që e lidhin me ish-të dashurin

20/03/2019

Gjatë kohës kur Ariana Grande ishte në lidhje me Pete Davidson, dyshja kishin bërë tatuazhe të përbashkëta që ia kishin kushtuar njëri-tjetrit, ndërsa pas ndarjes ... Read More

Z Mobile Prishtina e mposht Ponte Prizrenin

20/03/2019

Z Mobile Prishtina ka arritur ta shënojë fitoren e 22 me radhë në Superligë. Viktimë e kryeqytetasve ishte Ponte Prizreni që u mposht në shtypin ... Read More

Se paraja nuk është gjithçka, Vinicius: Barca ofroi më shumë para, por unë zgjodha projektin e Realit

20/03/2019

Ai po rimëkëmbet pas një lëndimi të marrë gjatë ndeshjes me Ajaxin. Vinicius Junior ishte lënduar në humbjen e Real Madridit në kuadër të Ligës ... Read More

Sulmohet një motër në QKMF në Deçan

20/03/2019

Një punonjëse e QKMF-së në Deçan ka raportuar në Polici se derisa ishte në vendin e punës, është sulmuar dhe ofenduar nga i dyshuari. Rasti ... Read More

Bernardeschi për gjestin e CR7: Ishte thjesht një festim, dënimi do të ishte çmenduri

20/03/2019

Federico Bernardeschi ishte ndër lojtarët më të mirë në rikthimin sensacional që bëri Juventusi para një jave duke e eliminuar Atletico Madridin nga Liga e ... Read More

Sadiku: Mezi po pres të jap më të mirën time dhe të kthehem te goli

19/03/2019

Mungesa e tij në ndeshjet e Ligës së Kombeve ishte një humbje e madhe për Shqipërinë, por tashmë Armando Sadiku është rikthyer, ende nuk ka ... Read More

Tayna tërheqëse në imazhet e fundit nga Tajlanda: Shijojeni çdo moment të jetës tuaj sepse është shumë e shkurtër

19/03/2019

Tayna ishte sensacioni i vitit të kaluar në industrinë muzikore shqiptare duke sjell këngë pas kënge. Këngëtarja shqiptare së fundi ka sjell videokëngën, “Kce”, dhe ... Read More

Brigitte Nielsen flet rreth amësisë në moshën 54-vjeçare

19/03/2019

Frida ishte fëmija i pestë dhe vajza e parë. Ka katër djem nga marrëdhëniet e mëparshme, të cilët thonë se janë të lumtur për motrën. ... Read More

Michael Buble pranon se nuk e di nëse do të kishte guximin të përballej sërish me betejën shëndetësore të djalit të tij

18/03/2019

Michael Buble ka pranuar se nuk e di nëse do të ishte i guximshëm mjaftueshëm për t’u përballur edhe një herë me vështirësitë e diagnostikimit ... Read More

Van Dijk pranon fajin për golin e Babel: Është dashur të veproja më mirë

18/03/2019

Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, ka pranuar se ishte çliruar kur skuadra e tij fitoi ndaj Fulhamit, pas atij gabimi që bëri në golin ... Read More

Messi befasohet nga tifozët e Betisit: Nuk mbaj mend të më kenë duartrokitur tifozët kundërshtarë

18/03/2019

Lionel Messi ishte fantastik në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin e Real Betisit dhe tifozët vendas nuk mund të bënin asgjë pos që ta duartrokisnin. ... Read More