Tag: Ismaili

“Je gjithçka”, Adelina me dedikim për partnerin

28/09/2019

13:59 | 09/28/2019 Adelina Ismaili i bëri dedikim romantik bashkëshortit. Adelina Ismaili ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën ... Read More

Adelina thotë se ndihet krenare për Zanfinën

26/09/2019

19:59 | 09/26/2019 Adelina Ismaili ka shkruar fjalë të ëmbla për motrën. Adelina Ismaili ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën ... Read More

Adelina flet për incidentin me Leonorën: Mamin e ka sulmu së pari

23/08/2019

22:15 | 08/23/2019 Adelina Ismaili ka përshkruar zënkën që kishte me Leonora Jakupin. Adelina Ismaili, e ftuar në emisionin ‘Pressing’ të televizionit T7 ka treguar ... Read More

Ismaili nënshkruan Udhëzimin Administrativ që ulë çmimet e barnave në Kosovë

27/05/2019

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili nënshkroi sot Udhëzimin Administrativ për rregullimin e çmimit të produkteve medicinale. Më këtë udhëzim përcaktohet dhe rregullohet çmimi i produkteve ... Read More

Ismaili: Gjilani do të ketë QKMF moderne për shërbime të dinjitetshme shëndetësore

24/05/2019

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili dhe kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, kanë nënshkruar plotësim ndryshimin e marrëveshjes së mirëkuptimit për ndërtimin e Qendrës ... Read More

Ismaili: Përkujdesje institucionale për të prekurit nga sëmundjet e rralla

24/05/2019

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka marrë pjesë sot në simpoziumin e parë të Shoqatës për sëmundje të rralla në Kosovë. Gjatë këtij simpoziumi, ministri ... Read More

Ismaili: Një PDK e fortë, që shtrihet në gjithë Prishtinën

12/05/2019

Uran Ismaili ka kërkuar besimin për Kryetar të Degës së PDK-së në Prishtinë, në Kuvendin Zgjedhor që po mbahet sot, pasi procesi zgjedhor i zhvilluar ... Read More

Urimi i Adelinës për ditëlindjen e Zanfinës

10/05/2019

16:29 | 10 Maj 2019 16:29 | 10 Maj 2019 Zanfina Ismaili sot feston ditëlindjen. Për Zanfina Ismailin dita e sotme është shumë e veçantë, ... Read More

Përurohet objekti i ri i ambulancave të reja specialistike në QKUK

07/05/2019

Kryeparlamentari Kadri Veseli, i shoqëruar nga ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, përuruan sot objektin e ri të ambulancave të reja specialistike në QKUK, me ç ... Read More

Ismaili: PDK e Prishtinës bëhet gati për Kuvendin Zgjedhor (Foto)

04/05/2019

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka njoftuar se bashkë me Kryetarin e Kuvendit Kadri Veselin, po bëjnë përgatitjet e fundit për Kuvendin Zgjedhor në Degën ... Read More

Adelina Ismaili nominohet në Bazel për çmimin “Femra më me influencë në Kosovë”

01/05/2019

Adelina Ismaili nominohet në Bazel për çmimin “Femra më me influencë në Kosovë” Adelina Ismaili është nominuar si "Femra më me influencë në Kosovë" në ... Read More

Ismaili mendon se PDK-ja është partia kryesore në vend

29/04/2019

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismaili, i cili njëherësh është edhe ministër i Shëndetësisë, e sheh të pashmangshme mbajtjen e zgjedhjeve, por thotë ... Read More