Tag: Ismajli

Dedikimi prekës i Adelina Ismajlit për nënën e saj: Nëse flas për dhimbjen dridhen qiej e tokë, përjetësisht puth edhe tokën kah ke ec

25/04/2020

Adelina Ismajli ka bërë një dedikim prekës për nënën e saj, e cila u nda nga jeta katër vite më parë. Në një postim në ‘Instastory’, ... Read More

Si ra Arbenita në dashuri me Feron? Modelja: Si një burrë tamam, erdhi dhe foli me familjen time

06/04/2020

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit shqiptarë. Së fundmi, Arbenita ka zbuluar detaje të ... Read More

Nga xhelozia e Arbenitës tek flirtet me koleget, Fero i zbulon të gjitha

30/03/2020

Reperi i njohur Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer në një ndër ciftet më të komentuar të showbiz-it. Në një intervistë të dhënë së ... Read More

Genta Ismajli shtatzanë?/ Këngëtarja poston foto me barkun e rrumbullakosur

17/02/2020

Prej pak kohësh Genta Ismajli ka bërë publike historinë e dashurisë mes saj dhe miliarderit turk. E që prej asaj dite çifti nuk na i ... Read More

Genta Ismajli drejt martesës me biznesmenin turk! Zbulohet detajet

09/02/2020

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli dhe partneri i saj, biznesmeni turk Hysen Usta, së fundmi dhanë një intervistë për “Prive”, ku zbuluan si u njohën ... Read More

Më provokuese se kurrë, Genta poston videon hot nga xhirimet e klipit

04/02/2020

Këngëtarja Genta Ismajli ka qenë shumë e përfolur muajve të fundit në media. Lidhja e saj me biznesmenin turk Huseyn Usta, ka qenë shumë e ... Read More

Video/ E lidhur me Feron, Arbenita shfaqet në krahët e një personi tjetër

17/01/2020

Tashmë prej një viti, modelja e njohur Arbenita Ismajli është në një lidhje me reperin Fero.  Dyshja ka qënë mjaft e komentur kohët e fundit, ... Read More

Genta Ismajli me pamje provokuese, këngëtarja në krahët e miliarderit turk

16/01/2020

Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit e saj një çastet më të bukura me të dashurin turk. Këtë herë çifti kanë vendosur të shkojnë në ... Read More

Ismajli: Nuk jam penduar që kam zgjedhur Shqipërinë

29/05/2019

17:03 | 05/29/2019 Ardian Ismajli ka ritheksuar edhe një herë se është i lumtur për vendimin e tij për t’iu bashkuar Kombëtares Shqiptare. 22 vjeçari ... Read More

Fero bëhet romantik, befason të dashurën për ditëlindje

04/05/2019

13:40 | 4 Maj 2019 13:40 | 4 Maj 2019 Fero i ka bërë të dashurës befasi të këndshme me rastin e ditëlindjes. Arbenita Ismajli ... Read More

Genta Ismajli së shpejti vjen në bashkëpunim me Baboo Darabuka

03/05/2019

18:11 | 3 Maj 2019 18:11 | 3 Maj 2019 Genta Ismajli ka bashkuar forcat me Baboo Darabukat për këngën e re. Genta Ismajli pas ... Read More

“Kur e sheh veten nënë”, Genta Ismajli jep përgjigjen e papritur

30/04/2019

Genta Ismajli habiti me përgjigjen që dha kur u pyet se kur do ta shohim nënë. Genta Ismajli është emër shumë i komentuar në shtypin ... Read More